Субота, 19 Квітня, 2025

Військовий досвід: скільки українських військових ще не зазнали фронтових випробувань?

Важливі новини

Суд визнав незаконною мобілізацію заброньованого працівника на Рівненщині

У Рівненській області суд скасував мобілізацію чоловіка, який мав бронювання, і зобов’язав військову частину звільнити його зі служби. Відповідне рішення ухвалив Рівненський окружний адміністративний суд. Позивач – працівник аграрної компанії – мав відстрочку від мобілізації до кінця 2025 року. Роботодавець ще в серпні 2024-го повідомив ТЦК про його зарахування на спеціальний військовий облік. Попри це, […]

The post Суд визнав незаконною мобілізацію заброньованого працівника на Рівненщині first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Тоня Матвієнко відверто розповіла про кризу у шлюбі

Ключові елементи ефективної системи реагування на стихійні лиха:

Матвієнко та Мірзоян часто діляться щасливими моментами свого сімейного життя у соціальних мережах, проте не завжди їхня історія була настільки безхмарною. Артисти неодноразово ставали об’єктом чуток про розлучення та зради, які вони публічно спростовували. Однак, за словами Тоні, справжні труднощі у них дійсно були, і стосунки не раз висіли на волосині.

Співачка розповіла, що їм з Арсеном довелося зіткнутися з кризою у стосунках. Вона не уточнила, коли саме це сталося, але зізналася, що була готова боротися за збереження шлюбу. Матвієнко відкрито говорить про свої почуття та очікування від чоловіка, наголошуючи на важливості уваги з його боку. “Я кажу, що хочу бути жінкою, хочу уваги, і якщо ти мені цього не даєш, то навіщо ми разом?” — зізналася вона.

Щоб не втрачати інтерес і підтримувати пристрасть, пара намагається регулярно проводити час удвох, відправляючись у романтичні подорожі. Як розповіла Матвієнко, у них було вже декілька “медових місяців”, і вони намагаються повторювати їх час від часу, щоб освіжити свої почуття.

Нагадаємо, що Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян офіційно стали подружжям у 2017 році. Разом вони виховують доньку Ніну, якій зараз 7 років. У Тоні також є доросла донька Уляна від попередніх стосунків, які тривали 10 років.

Завдяки взаємній підтримці та здатності відкрито обговорювати свої переживання, Матвієнко та Мірзоян успішно подолали непрості моменти та продовжують іти життям разом.

На Черкащині водійка Volkswagen збила молоду матір з дитиною

У селищі Верхнячка Уманського району Черкаської області сталася жахлива аварія: 49-річна водійка Volkswagen Golf збила 22-річну жінку, яка переходила дорогу з однорічним сином у дитячому візку. Мати загинула на місці, дитина, на щастя, не постраждала. Про це повідомила поліція Черкаської області 13 лютого. Трагедія сталася напередодні, близько 17:00. За попередньою інформацією, водійка не впоралася з […]

The post На Черкащині водійка Volkswagen збила молоду матір з дитиною first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Іспанський легіонер розповів про реалії війни в Україні

Іноземні добровольці, які долучилися до боротьби України проти російської агресії, не завжди мають романтичне уявлення про війну. Один із таких – іспанський солдат, який воює у складі Збройних сил України. В інтерв’ю іспанському виданню El Periodico він розповів про корупцію, несправедливий розподіл ресурсів і напруження між командирами та рядовими бійцями. За словами іноземного військового, ключова […]

Курс гривні не визначається ні МВФ, ні урядом – Пишний

У своєму нещодавньому інтерв'ю виданню Forbes Ukraine, Голова Національного банку України Андрій Пишний акцентував увагу на критичній ролі валютного курсу в економічній політиці держави. За його словами, курс валют є одним із ключових інструментів, що допомагають амортизувати економічні потрясіння в країні.

Пишний наголосив, що курс гривні не визначається ні Міжнародним валютним фондом (МВФ), ні урядом; це виключно обов’язок Національного банку. Він пояснив, що курс гривні має виконувати функцію поглинача шоків, які можуть виникати через внутрішні та зовнішні фактори. Для цього НБУ запровадив режим керованої гнучкості, щоб забезпечити стійкість валютного ринку.

“Попит і пропозиція, відчуття валютних ризиків повинні повертатися до усіх економічних агентів — бізнесу, уряду, населення. Це робить нас сильними”, — підкреслив він.

Пишний також зауважив, що девальвація гривні має критичний вплив на інфляційну динаміку. НБУ прагне повернути інфляцію до цільового показника в 5%. Він зазначив, що прискорена інфляція негативно впливає на привабливість гривневих активів, які залишаються одним із стратегічних пріоритетів банку. Це дозволяє ефективно функціонувати ринку внутрішнього боргу, що є важливим у контексті бюджетного дефіциту.

Окремо Пишний підкреслив, що НБУ працює над стимулюванням населення зберігати свої заощадження в гривні, що має бути захищене від інфляції. “Ваш депозит, який ви вклали сьогодні, повинен дати можливість придбати стільки ж товарів, скільки й сьогодні, компенсуючи це за рахунок депозитної ставки”, — зазначив він, додавши, що ставки депозитів залишаються позитивними навіть після помірної девальвації.

У протязі понад двох років Україна веде повномасштабну війну, спричинену вторгненням Росії. Протягом цього часу тисячі українців вступили до Збройних Сил України (ЗСУ), щоб захищати свою країну від окупантів на полі бою. Однак існує певна кількість мобілізованих громадян, які досі не мали можливості вирушити на фронт. Про це повідомив голова фракції “Слуга народу” Давід Арахамія у інтерв’ю Наталії Мосейчук. За даними народного депутата, новий головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський розпочав аудит Збройних Сил для визначення кількості осіб, які мають статус мобілізованих, але не відвідали фронт протягом двох років. Результати показали, що близько 8 тисяч мобілізованих не брали участь у бойових діях протягом цього періоду. Також член комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки, нардеп від “Слуги народу” Федір Веніславський розповів про перші результати аудиту Збройних Сил. “Це питання я підняв на одному з закритих засідань Комітету з питань національної безпеки. Якщо здійснити аудит у військових органах управління, які не виконують бойові завдання, ми можемо отримати, принаймні, одну-дві бригади резерву через штучно роздуті штати”, – пояснив він. Щодо конкретних цифр, Веніславський утримався від їх розголошення, але підкреслив, що вони перевищують 8 тисяч військових, які не брали участь у бойових діях до цього часу.

У висновках можна зазначити такі ключові моменти:

• Україна перебуває у повномасштабній війні протягом понад двох років, викликаній агресією Росії.

• Тисячі українців приєдналися до Збройних Сил України, щоб захищати свою країну на фронті.

• Незважаючи на це, існує кількість мобілізованих осіб, які не мали можливості приєднатися до бойових дій протягом двох років.

• Головний командувач ЗСУ розпочав аудит для визначення кількості таких осіб, результати якого показали, що близько 8 тисяч мобілізованих не брали участь у бойових діях.

• Зауважено, що проведення аудиту може допомогти оптимізувати кадрові ресурси та підготувати додаткові резерви для Збройних Сил.

Останні новини