Середа, 23 Липня, 2025

Вибух у Москві: можливою ціллю був лідер федерації боксу “днр”

Важливі новини

Хто і як може звільнитися з армії в Україні під час воєнного стану

Мобілізація в Україні часто супроводжується конфліктами та надмірним тиском на чоловіків призовного віку. Затримання на вулицях, вручення повісток без пояснень, випадки насильства з боку співробітників ТЦК — усе це формує недовіру до процесу комплектування армії. Однак навіть у межах чинного законодавства існують підстави для звільнення з військової служби. Згідно із Законом України «Про військовий обов’язок […]

Підйом цін на пальне: відчутний удар для українських аграріїв

Українські аграрії зіткнуться з надзвичайною складністю перед настанням посівної через очікуване підвищення акцизу на паливо. За аналізом консалтингової компанії "Нафторинок" Олександра Сіренка, нафтові мережі вже почали піднімати ціни на пальне, зростаючи на 0,50 грн/л для бензину А-95 та на 0,30-0,50 грн/л для дизпалива. Такі різкі коливання створюють серйозні виклики для аграрного сектору, який вже має недостатньо коштів для фінансування посівної, а також відчуває дефіцит робочої сили через масову мобілізацію.

Підвищення цін на пальне не є випадковим явищем. Воно спричинене різними факторами, починаючи від проблем з блокадою поляками українського кордону, що змушує постачальників об’їжджати польську ділянку кордону через Словаччину або Румунію, до геополітичних ударів ЗС РФ по складах і місцях зберігання паливно-мастильних матеріалів.

У світлі цих подій, тим, хто має можливість, рекомендується вже зараз запасатися пальним на майбутнє, щоб забезпечити безперебійну роботу аграрних господарств та взагалі економіку країни.

Українські фермери стикаються з серйозними викликами через очікуване підвищення цін на паливо, що може призвести до значного збільшення витрат на сільськогосподарські операції. Це може негативно позначитися на фінансовій стабільності господарств та загальній економічній ситуації в країні. Одним із можливих рішень для фермерів є попереднє запасання палива, щоб забезпечити безперебійну роботу аграрних господарств у майбутньому. Водночас, влада має розглянути можливість впровадження заходів для зменшення впливу підвищення цін на паливо на сільськогосподарський сектор та загальну економіку країни.

Директори непрацюючих аеропортів отримують мільйонні зарплати

Проблема ефективного використання бюджетних ресурсів у державних підприємствах залишається однією з найбільш актуальних українською сферою економіки. Наприклад, зазначені аеропорти "Донецьк", "Миколаїв" і "Запоріжжя" служать яскравим відображенням цієї проблеми, оскільки вони залишаються позаконсервованими на тривалий період часу. У той же час, керівництво цих аеропортів продовжує отримувати заробітну плату, незважаючи на відсутність реальної діяльності і відповідного використання фінансових ресурсів. Ця ситуація свідчить про системні прогалини в управлінні, які потребують негайного врегулювання та впровадження ефективних механізмів контролю за використанням бюджетних коштів.

Запорізький аеропорт, як і всі інші в Україні, припинив свою роботу після повномасштабного вторгнення Росії в Україну, а російські окупанти декілька разів завдавали ударів по цьому об’єкту. Попри це, деякі співробітники аеропорту продовжують отримували чималу заробітну плату.

В.о. директора комунального підприємства “Міжнародний аеропорт Запоріжжя” отримав за минулий рік зарплату у понад мільйон гривень. Зазначимо, що ним є Коняхін Олександр Григорович.

Згідно з декларацією Коняхіна, яку він подав у березні 2024 року, за 2023 рік від комунального підприємства “Міжнародний аеропорт Запоріжжя” він отримав 1 073 437 гривень. Це єдине задеклароване джерело його доходу.

73,5 млн грн

“Штатна чисельність, яку зараз маємо, є критично мінімальною для отримання відповідних сертифікатів, які дозволять відновити авіаційну діяльність підприємства. При більш жорсткому скороченні персоналу комунальне підприємство втрачає сертифікат. Для його відновлення потрібно буде заново наймати співробітників, навчати їх впродовж 1,5 — 2 років. Тобто робота підприємства буде неможливою”, — підкреслив він.

Як відомо, з початку широкомасштабної війни аеропорт зазнавав обстрілів щонайменше тричі. Першого удару по ньому росіяни завдали в перший же день вторгнення — 24 лютого 2022 року.

Миколаївський аеропорт припинив свою роботу після початку широкомасштабного вторгнення Росії та був майже зруйнований під час боїв з російськими окупантами в березні 2022 року. Попри це, деякі співробітники аеропорту продовжують отримували чималу заробітну плату.

Згідно з декларацією Берко, яку він подав у березні 2024 року, за 2023 рік він отримав 667 135 гривень заробітної плати. Крім того, минулого року він отримав 83 810 гривень пенсії.

Як відомо, на початку березня 2022 року на території “Миколаївського міжнародного аеропорту” відбувалися бої між Збройними силами України та російськими окупантами, які намагалися прорватися до міста. Зрештою Силам оборони вдалося відбити атаки ворога і не дати йому зайняти позиції на території аеропорту.

Проте в ході боїв аеропорт зазнав численних обстрілів з боку російських військ. В результаті цього об’єкт був фактично знищений.

Працівники відомого міжнародного аеропорту Донецька, який російські окупанти за десять років перетворили на руїни, продовжують отримувати чималу зарплату. Це з огляду на те, що він не функціонує з 2014 року.

В.о. директора Донецького аеропорту отримав за минулий рік зарплату у кількасот тисяч гривень. Зазначимо, що ним є Близнюк Владислав Володимирович.

З декларації Близнюка, яку він подав у березні 2024-го, випливає минулого року КП “Міжнародний аеропорт Донецьк ім. С.С. Прокоф’єва” приніс йому дохід у розмірі 309 161 гривні. Це одне із джерел його доходу.

Львівського підприємця Ігоря Гринкевича обвинувачують у спробі підкупу керівника ДБР

У правовому полі України відбувся важливий крок у боротьбі з корупцією. Прокурори Офісу генерального прокурора завершили досудове розслідування та передали до суду обвинувальний акт стосовно львівського підприємця Ігоря Гринкевича. Звинувачення стосується спроби надання неправомірної вигоди високопосадовцю Державного бюро розслідувань (ДБР).

Згідно з повідомленням в телеграм-каналі, Гринкевич намагався підкупити керівника Головного слідчого управління ДБР, пропонуючи $500 тис. за організацію повернення майна, що зараз знаходиться на митному посту “Чайки” Київської митниці. Під час передачі коштів його затримали правоохоронці, і наразі він перебуває під вартою.

Крім того, Ігоря Гринкевича підозрюють у вчиненні інших злочинів, зокрема у справі щодо постачання ЗСУ неякісного військового одягу на суму майже 1 млрд гривень. У рамках цього провадження п’ятеро осіб отримали підозру у створенні та участі у злочинній організації, а також у заволодінні чужим майном шляхом зловживанням довірою в умовах воєнного стану і особливо великих розмірах.

Розслідування у цих кримінальних справах продовжується.

Дуда про війну в Україні: миру не буде без компромісів з обох боків

Президент Польщі Анджей Дуда заявив, що у війні між Росією та Україною може не бути чіткого переможця, оскільки обидві сторони, на його думку, врешті-решт будуть змушені піти на поступки. Про це він сказав в інтерв’ю телеканалу Euronews. «Тут має бути компроміс. Я маю на увазі, що де-факто для досягнення миру, на мою думку, треба визнати, […]

У престижному житловому комплексі “Алиє паруса” в Москві стався вибух, внаслідок якого загинула одна людина. За попередньою версією слідства, це міг бути замах.

Як повідомляють російські ЗМІ, ймовірною ціллю нападу був Армен Саркісян – президент федерації боксу так званої “днр” і творець прокремлівського батальйону “Арбат”.

Російські ЗМІ стверджують, що президент федерації боксу “днр” та засновник батальйону “Арбат” Армен Саркісян залишився живим після вибуху в елітному ЖК “Алиє паруса” у москві.

“Армен Саркісян, який, як писали ЗМІ, міг постраждати під час вибуху в ЖК “Алиє паруса”, живий…” – пише одне з державних росЗМІ.

Повідомляється, що Армена Саркісяна, який постраждав під час вибуху в московському ЖК “Алиє паруса”, “госпіталізували у тяжкому стані, йому ампутують ногу”.

Як пише Baza, СВП у під’їзді ЖК могли встановити в дивані чи кріслі, що стояли у холі під’їзду, про що свідчить характер травм постраждалих. За словами мешканців, біля ліфтів у холі стояли кілька крісел та диван. За даними джерел, майже всі потерпілі мають травми ніг: у двох поранених відкриті переломи гомілок, підтверджує Baza.

Армену Саркісяну під час вибуху відірвало ліву ногу, він у комі, повідомляє джерело 112. Загинув, попередньо, його охоронець. Ще один охоронець, фігурант списку “Миротворця” Олег Каспірович, отримав важку контузію та множинні осколкові поранення голови та шиї, повідомляє ASTRA.

Як повідомив у Telegram радник з Офісу Президента Сергій Лещенко, “Армен Саркисян в часи Януковича був очільником силового крила Юри Єнакіївського і був причетний до підвозу “тітушок” у Київ у часи Революції Гідності”.

Саркісян відомий ЗМІ як кримінальний авторитет із Горлівки на сході України – у зв’язку з цим він і отримав таке “прізвище”, пише “Медиазона”. За даними росЗМІ, він очолював так звану “федерацію боксу днр” та був засновником одного з бойових підрозділів, які брали участь у війні рф проти України. За даними ЗМІ, йдеться про батальйон “Арбат”.

The post Вибух у Москві: можливою ціллю був лідер федерації боксу “днр” first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Останні новини