Субота, 19 Квітня, 2025

Злочинна група на Донеччині тероризували мешканців та намагалися викрасти бізнесмена

Важливі новини

Татарівська мережа: кола впливу суддів, правоохоронців та адвокатів, що ламають шаблони влади

Протягом періоду з 2014 по 2020 рік заступник голови Офісу Президента України, Олег Татаров, відігравав активну роль у науковому супроводі захисту дисертацій понад 59 науковців з 6 вищих навчальних закладів. Більшість з цих осіб на сьогодні відомі своїми видатними досягненнями в сфері правоохоронної діяльності, займаючи важливі посади та беручи участь у вирішенні ключових справ, зокрема, у резонансних справах Стерненка та Дениса Єрмака. За даними журналістів, ці 59 осіб успішно захистили свої дисертації під науковим керівництвом Олега Татарова або в захисті, де він був науковим опонентом, протягом зазначеного періоду, коли Татаров не обіймав посаду в уряді.

Серед осіб, які захистили дисертації під керівництвом Олега Татарова або в яких він брав участь як науковий опонент, виділяються наступні імена:.

У зв'язку з справами Сергія Стерненка та його прихильників, які організували протест на Банковій, зауважено, що з Олегом Татаровим пов'язані суддя Світлана Шапутько, прокурор Олег Білоус та адвокат Станіслав Свириденко. Існує припущення, що між Татаровим та цими особами, які були об'єктом судового переслідування, існує системний зв'язок. Однак доказів того, що саме Татаров встановлював ці зв'язки, не виявлено. Навіть за його перебування на посаді заступника керівника Офісу Президента України він не мав офіційних кадрових повноважень. Однак фактично вплив на правоохоронний блок відомий. Важко уявити, що Офіс президента не впливав на формування керівництва цих органів. Маючи власних адвокатів та зв'язки в слідстві, прокуратурі, судах, можна взагалі впливати на рішення суду”, – заявив юрист Вадим Валько з Центру протидії корупції.

Розслідування вказує на те, що є підстави підозрювати, що ця неофіційна мережа, пов'язана з Олегом Татаровим, може використовуватися владою для вирішення ще багатьох скандальних справ. Олег Татаров був призначений на посаду заступника керівника Офісу Президента 5 серпня 2020 року. Попередньо він працював заступником начальника Головного слідчого управління МВС під керівництвом Віталія Захарченка під час Революції Гідності та керував кримінальними провадженнями щодо активістів цього періоду.

У вищезгаданій статті відзначається активна роль Олега Татарова, заступника голови Офісу Президента України, у науковому супроводі захисту дисертацій та його можливі зв'язки з ключовими особами судової системи, прокуратури та адвокатури. Вказується на наявність неофіційної мережі, пов'язаної з Татаровим, яка може бути використана владою для вирішення скандальних справ. Юридичні експерти висловлюють підозри щодо можливого впливу цієї мережі на судові рішення та використання її для політичних цілей. Розкрито біографічні дані Татарова та його попередні роботи, що вказують на його досвід у сфері правоохоронної діяльності. В цілому, стаття стверджує наявність потенційних системних зв'язків між Татаровим та ключовими фігурами правоохоронних органів, що може впливати на роботу судової системи та вирішення судових справ.

Більшість українських біженців у Німеччині вирішили залишитися

Чи бажаєте ви, щоб я щось додав або змінив у цьому тексті? Можливо, ви хочете, щоб я більше уваги приділив якомусь конкретному аспекту цієї проблеми або розглянув додаткові інноваційні рішення?

Він розповів, що в центрі екстреної допомоги в Берліні, де живуть тисячі українських біженців, регулярно проводять опитування.

«Півтора року тому більшість говорили, що хочуть повернутися в Україну. Зараз більшість – 65% – кажуть: «Ми залишаємося тут. Ми облаштовуємося», – розповів Зайберт.

Німеччина залишається лідером за кількістю розміщених біженців з України – понад 1,1 млн осіб.

Руслана Лижичко зізналася, що збільшила губи за наполяганням чоловіка

Український гідрометеорологічний центр оприлюднив детальний прогноз погоди, який обіцяє досить стабільну атмосферну ситуацію в найближчі дні. Синоптики повідомляють, що цього тижня жителям України навряд чи варто очікувати сніговий покрив, що є досить характерним для зимового періоду.

“Ой, Боже! Дякуючи Саші і його ідіотській ідеї. Нащо він захотів це зробити? Йому хтось там наговорив, нашептав, що в мене одна губа менша за іншу”, – розповіла Руслана.

Співачка зізналася, що дуже шкодує про цю процедуру та назвала її дурним вчинком.

Руслана Лижичко, більш відома як просто Руслана, – це українська співачка, композиторка, продюсерка, музикант, танцівниця, диригент, народна артистка України та переможниця Євробачення 2004 року з піснею “Wild Dances”. Її музичний стиль – це унікальне поєднання етнічних мотивів Карпатського регіону з сучасними поп- та рок-звучаннями.

Руслана відома своєю енергійністю, яскравими сценічними образами та активною громадянською позицією. Вона є символом української культури та національної ідентичності, а її творчість надихає мільйони людей по всьому світу. Руслана також відома своєю благодійною діяльністю та підтримкою української армії.

Ігор Семіног та ДМС Києва: детективи викрили корупційну мережу

Детективне агентство Absolution оприлюднило інформацію про корупційні зв’язки Ігоря Семінога, першого заступника начальника Державної екологічної інспекції Центрального округу. За даними агентства, він причетний до схем у Державній міграційній службі Києва та області. Деталі можливих правопорушень поки що не розголошуються, але розслідування триває. Якщо підтвердяться факти про незаконну діяльність Семінога, це може стати новим ударом по […]

The post Ігор Семіног та ДМС Києва: детективи викрили корупційну мережу first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Українці витратили понад 10 мільярдів гривень на нові авто у листопаді

У листопаді 2024 року українці придбали нових легкових автомобілів на загальну суму 10,2 мільярда гривень. Це на 12% більше, ніж у листопаді минулого року, повідомляє асоціація “Укравтопром”. Близько половини цієї суми припадає на автомобілі п’яти марок: Найбільше коштів було витрачено на японську марку TOYOTA – 1,631 млрд грн. На другому місці – BMW із результатом […]

The post Українці витратили понад 10 мільярдів гривень на нові авто у листопаді first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Однак, як повідомляє видання “Інформатор”, реалізація цієї реформи викликала низку запитань щодо її практичного втілення та впливу на судову систему. Особливу увагу громадськості привернула ситуація з суддями колишнього ОАСК та пов’язаними з цим бюджетними витратами.

Оперативники СБУ виявили, що члени злочинного угруповання організовували розбійні напади і обкладали місцевих підприємців “даниною”. Їхні дії сприяли подальшій дестабілізації ситуації в регіоні, де й так панує напружене становище через військові дії.

Злочинці не зупинилися на досягнутому. Їхній план включав викрадення власника приватного медичного закладу. Мета була досить конкретною – отримати 500 тисяч доларів викупу. За попередніми даними, члени угруповання вже підготували “могилу” за межами міста, куди планували вивезти жертву.

Члени банди детально готувалися до викрадення. Вони довго і ретельно відслідковували жертву, вивчали її розпорядок дня, маршрути пересування та коло близьких осіб. Це дозволило їм максимально підготуватися до злочинного нападу і забезпечити високу ймовірність успіху.

Зловмисників затримали під час спроби викрадення потерпілого біля його помешкання. У рамках обшуку у них було вилучено значну кількість небезпечних предметів, зокрема гранати, зброю, а також знаряддя, яке могло бути використане під час злочину, такі як лопати, скотч і рукавиці. У мобільних телефонах затриманих були знайдені докази злочинних дій.

Зараз затримані члени угруповання перебувають під вартою. Їм загрожує до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Справедливість буде відновлено, а дії злочинців отримають належну юридичну оцінку.

Останні новини