Середа, 23 Липня, 2025

Байден зміцнює позиції України перед приходом Трампа до влади – Bloomberg

Важливі новини

Скандал у дзюдо: Білодід не візьме участі в чемпіонаті Європи

Дворазова чемпіонка світу з дзюдо Дар’я Білодід не включена до складу національної збірної України на чемпіонат Європи, що відбудеться з 23 по 27 квітня у Чорногорії. Список учасників оприлюднила Міжнародна федерація дзюдо, і в ньому немає прізвища 24-річної киянки. У складі української збірної виступлять: Артем Лесюк (60 кг), Назар Вісков (66 кг), Саїд-Магомед Халідов (73 […]

В Україні зросла кількість інсультів через стрес і гіпертонію

Ключові елементи ефективної системи реагування на стихійні лиха:

“Все більше хворих доставляє «швидка»,” — зазначила Прокопів у своєму інтерв’ю для «Главкома». За її словами, з початку війни зросла кількість випадків, коли люди не чекають на покращення і не йдуть до поліклінік, а одразу викликають швидку допомогу. Цей факт має позитивний ефект, оскільки «швидка» може діагностувати інсульт на місці і доставити пацієнта в лікарню вчасно, що значно покращує шанси на одужання. Зокрема, кількість випадків, коли пацієнти потрапляють до лікарні в межах терапевтичного вікна, тобто упродовж 4,5 годин після інсульту, зросла на 20%.

Однак медики також фіксують зростання числа пізніх звернень. Такі пацієнти мають набагато гірші прогнози, оскільки пізніше початок лікування значно ускладнює процес відновлення і підвищує ризик смерті. Особливо тривожним є те, що частина людей відмовляється від госпіталізації, навіть коли вона є критично необхідною. Відсоток таких випадків зростає і наразі становить 13,2%.

Окрему увагу фахівці звертають на роль стресу в розвитку інсультів. За словами Прокопів, стрес викликає гостре підвищення артеріального тиску, що, в свою чергу, може призвести до інсульту. Стан, який медики визначають як стрес-індуковану артеріальну гіпертензію, набуває все більшої поширеності серед українців, особливо на тлі воєнних подій. Якщо до 2022 року лише 33% пацієнтів скаржились на сильний стрес, то зараз цей показник зріс до 42,5%.

Серед факторів ризику інсультів гіпертонія є на першому місці. Тому медики наголошують на необхідності контролювати рівень артеріального тиску, особливо у людей, які перебувають у стресових ситуаціях, а також звертаються до лікарів при перших симптомах захворювань.

Українська телеведуча Леся Нікітюк різко відреагувала на чутки про вагітність: “Не розумію людей!”

Леся Нікітюк стала об’єктом пильної уваги після того, як її помітили з округлим животиком на фоні чуток про вагітність. Подія стала темою обговорення у соцмережах, зокрема після того, як відео з ресторану в Одесі опублікував користувач TikTok під ніком jeka.m.1010. На ньому Нікітюк з’явилась у компанії бізнесмена та продюсера Євгена Таллера. Чутки про вагітність Лесі […]

Нацбанк зміцнив гривню: курс валют на 14 жовтня

Расширенная статья о назначении Медведева в РостелекомClick to open document Я расширил статью, добавив несколько новых разделов и углубив анализ ситуации. Вот краткое описание основных дополнений:

Офіційний курс долара становить 41,18 грн/дол. Також НБУ встановив офіційний курс євро до гривні на рівні 45,02 грн/євро.

Згідно із даними на профільних сайтах, станом на 9:10 ранку:

35 млрд євро спеціальної фінансової допомоги Україні за рахунок використання заморожених російських активів, які погодили постійні представники держав-членів Європейського Союзу, мають бути доступні для України вже наприкінці цього року.

Розкішний ремонт у Конча-Заспі: Прокурор Андрієв вкладає по 1,5 млн доларів у два елітні будинки

У приміщеннях Конча-Заспи, які належать прокурору Офісу Генерального прокурора Андрєєву Андрію та його сім'ї, розгортається скандальна історія. Здавалося б, придбання такої розкішної нерухомості викликає непрості питання. Яким чином родина прокурора здійснила цю угоду, зокрема враховуючи розташування будинків на території дитячого оздоровчого комплексу, і хто брав участь у цьому сумнівному процесі?

Утім, не лише придбання, а й подальша забудова та використання цієї землі під сумнівом. В поліції Києва розгорнуто кримінальне провадження щодо обставин захоплення та забудови елітними котеджами території дитячого оздоровчого комплексу. Справа, як можна вже здогадатися, є досить серйозною — за ч. 5 ст. 190 Кримінального кодексу України, що стосується шахрайства в особливо великих розмірах.

Виявлено, що власником дитячого оздоровчого комплексу було ЗАТ "Київгума", але він опинився в справі про банкрутство. Після цього управителем став Кудляк, який почав незаконно відчужувати землю та недобудовані об'єкти на території комплексу. Саме в цей час заступник начальника Департаменту нагляду за дотриманням законів Національною поліцією України та органами, що борються з організованою злочинністю, Андрій Васильович Андрєєв, отримав у подарунок два елітні будинки. Це сталося не без допомоги колег з прокуратури, які прикрили ситуацію та не дозволили передати майно до Агентства з питань майна.

І хоча ремонт у будинках вже розпочато, а Андрієв з дружиною готуються до нового мешкання, затіяна справа вже привернула увагу Національного агентства з питань запобігання корупції. Підозра на незаконне збагачення та недостовірне декларування не дає спокою, а провадження Державного бюро розслідувань може виявити ще більше неправомірних дій. Тож, замість запрошення на новосілля, прокурору можуть довести злочинні дії і відправити за грати.

У висновках можна зазначити наступне:

• Ситуація із прокурором Офісу Генерального прокурора Андрєєвим Андрієм є вкрай скандальною та суперечить законодавству України.

• Придбання та подальше використання нерухомості на території дитячого оздоровчого комплексу є під сумнівом, а в кримінальному провадженні розглядається обставини зайняття та забудови цієї території.

• Політичний вплив та неправомірна діяльність прокурора та його колег з прокуратури спричинили уникнення передачі майна до державного контролю, що є порушенням закону.

• Справа також включає порушення етичних норм та можливість незаконного збагачення з боку прокурора.

• Провадження Національного агентства з питань запобігання корупції та Державного бюро розслідувань може призвести до відкриття нових фактів порушень закону та притягнення винних до відповідальності.

Отже, ситуація вимагає серйозної уваги та реагування з боку відповідних державних органів для забезпечення правової відповідальності та відновлення законності.

Ключові елементи ефективної системи реагування на стихійні лиха:

Як пише видання, в останні дні Джо Байден намагається посилити позицію України проти росії до повернення Дональда Трампа в Білий дім, адже новообраний президент пообіцяв негайно припинити війну, розпочату володимиром путіним майже три роки тому. Ймовірно, це означає врегулювання шляхом переговорів, і Байден намагається зміцнити допомогу Україні.

Видання зазначає, що нещодавно адміністрація Байдена надала дозвіл Україні бити по території рф, що москва та табір Трампа оцінили як ескалацію.

Крім того, цього тижня Білий дім схвалив передачу Україні протипіхотних мін, пробачив майже 5 млрд доларів боргу та наклав санкції на великий російський банк, який здійснює платежі за продаж природного газу.

Ці кроки, серед інших, які ще розглядаються, є частиною плану Байдена зробити якомога більше, щоб зміцнити Україну до того, як Трамп вступить на посаду. Стратегія має на меті допомогти Зеленському, показавши, що Україна має потенціал помститися росії, якщо вона продовжить бойові дії

Зазначається, що це не означає, що останні кроки Байдена будуть абсолютно небажаними для Трампа, який міг би використати сильнішу Україну як розмінну монету для врегулювання, що він міг би оформити як перемогу.

“Деякі рішення, які Байден приймає зараз, можуть допомогти Трампу, імовірно, поставивши Трампа в сильнішу позицію для припинення війни, з Україною в більш сильній позиції для будь-яких переговорів”, – сказав заступник директора Євразійського центру Atlantic Council Шелбі Мегід.

Останні новини