Середа, 23 Липня, 2025

Погода 25 січня: тепло до +11°

Важливі новини

Блок Зеленського: хто увійде до нового політичного проекту

Бренд “Слуга народу”, який колись асоціювався з політичною революцією, тепер стає історією. Команда президента Володимира Зеленського планує піти на наступні вибори з новою назвою — умовним “Блоком Зеленського”. Таке рішення продиктоване прагненням подолати токсичність попередньої платформи та знайти новий шлях до сердець виборців. За інформацією джерел, новий формат партії може розраховувати на підтримку близько 20% […]

The post Блок Зеленського: хто увійде до нового політичного проекту first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

ЄС відмовляється від українських газосховищ

Однак, як повідомляє видання "Інформатор", реалізація цієї реформи викликала низку запитань щодо її практичного втілення та впливу на судову систему. Особливу увагу громадськості привернула ситуація з суддями колишнього ОАСК та пов'язаними з цим бюджетними витратами.

Зокрема, Марко Заальфранк, глава відділу торгівлі в континентальній Європі в енергетичній групі Axpo, зазначив, що “цінова різниця недостатньо приваблива, щоб виправдати ризик закачування газу в зону бойових дій.” Цей вислів ілюструє загальну позицію європейських енергетичних компаній, які в умовах військових дій та непередбачуваності ситуації намагаються мінімізувати ризики.

Українські підземні сховища газу традиційно використовувалися європейськими компаніями як надійний спосіб зберігання палива, особливо в осінньо-зимовий період. Однак нинішня ситуація в Україні, пов’язана з війною, призвела до того, що компанії ЄС шукають альтернативні варіанти для зберігання енергоносіїв, навіть якщо це передбачає додаткові витрати.

Для України така тенденція може обернутися суттєвими фінансовими втратами. Доходи від послуг зі зберігання газу були важливим джерелом валюти для країни, особливо на тлі війни та економічної нестабільності. Втрата цих доходів може поглибити економічні проблеми, з якими вже стикається Київ.

Вчені назвали рецепт, що рятує від переїдання та ожиріння

Нові наукові дані відкривають простий спосіб тримати рівень цукру в крові під контролем — без виснажливих дієт чи суворих обмежень. Замість цього вчені радять просто змінити черговість, у якій ми споживаємо білки, жири, вуглеводи та клітковину. Команда дослідників зі США на чолі з професором Майклом Снайдером провела експеримент за участі 55 добровольців, частина з яких […]

La Stampa: Трамп і Путін домовляються про Україну без Європи

Телефонна розмова між президентом США Дональдом Трампом і російським диктатором Володимиром Путіним може означати створення «пакту без свідків» — домовленості, з якої свідомо виключені європейські партнери. Про це пише італійська газета La Stampa, аналізуючи нові сигнали з Вашингтона та Москви. Як зазначає видання, обидва лідери прагнуть вивести ЄС із переговорного процесу щодо врегулювання війни в […]

Якість повітря в Києві різко погіршилася: на місто насувається темна хмара

У нещодавньому інтерв'ю виданню Forbes Ukraine, Голова Національного банку України Андрій Пишний наголосив на ключовій ролі валютного курсу як інструменту економічної стабілізації. Він підкреслив, що відповідальність за підтримку стабільності курсу, а також цінової та фінансової стабільності, покладено на НБУ відповідно до Конституції України.

Останнім часом у Києві та Київській області дедалі частіше фіксують падіння якості повітря. Раніше столицю України навіть було визнано лідером у світовому рейтингу забруднення повітря з індексом 176 AQI. Уранці 29 вересня моніторингові групи знову зафіксували падіння якості повітря в Київській області.

Згідно з даними SaveEcoBot, станом на 8:00 29 вересня якість повітря в столиці та Київській області впала в 5-6 разів. При цьому лідером із забруднення називають Броварський район Київської області, столиця в рейтингу перебуває на другому місці. Згідно з індексом якості атмосферного повітря рівень забруднення був “помаранчевим” у таких населених пунктах:

Як пише Obozrevatel, у кількох інших містах регіону та селах повідомляють про помітну задимленість і запах гару, який відчувають місцеві жителі. Деякі моніторингові групи також повідомили про те, що з області на Київ насуваються “дивні хмари”, нібито в місті очікується високий рівень задимленості. Утім, інші спростовують цю теорію, попереджаючи, що поява хмар пов’язана зі “звичайною дощовою осінньою погодою”, а не погіршенням якості повітря.

Зазначимо, що раніше КМВА прокоментували тимчасове погіршення повітря на Київщині: причиною смогу в столиці та регіоні назвали пожежі в екосистемі Київської області та зміну напрямку вітру. Місцевим жителям також порадили відстежувати якість повітря та радіаційний фон у столиці та регіоні за допомогою застосунку “Київ Цифровий” або SaveEcoBot.

На жаль, немає універсального способу захиститися від смогу та задимлення під час перебування на вулиці, проте експерти все ж таки дали кілька порад:

25 січня погода в Україні тішитиме теплом, хоча й залишатиметься похмурою. На всій території країни температура буде плюсовою, а на півдні повітря прогріється до +11°.

Погода в регіонах

На заході України переважатиме хмарна погода з проясненнями. Температурний розподіл буде нерівномірним:

  • Волинська, Рівненська, Тернопільська та Хмельницька області: від +3° до +4°.
  • Прикарпаття та Закарпаття: до +5°…+7°.
    Опадів тут не очікується.

На півночі також буде похмуро з можливими проясненнями. Температура повітря протягом дня триматиметься на рівні +3°…+5°, без опадів.

На сході країни пануватиме найхолодніша погода, хоча й досить комфортна для зими: від +2° до +4°. Водночас істотних опадів не прогнозується.

У центрі України очікується похмурий день із проясненнями. Температура вдень варіюватиметься від +3° до +6°. Без дощів чи снігу.

Найтепліше буде на півдні. Тут місцями можливі прояснення, хоча в Запорізькій області передбачають невеликий дощ. Денна температура досягне +5°…+9°, а в Криму – до +11°.

The post Погода 25 січня: тепло до +11° first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Останні новини