Субота, 19 Квітня, 2025

Політична Сцена: Вихід Залужного на Політичний Паркет

Важливі новини

3 березня: Всесвітній день дикої природи

Щорічно 3 березня відзначається Всесвітній день дикої природи (World Wildlife Day) – міжнародне екологічне свято, яке було проголошене Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році. Дата була обрана невипадково: саме цього дня в 1973 році ухвалили Конвенцію про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення (CITES). Основна мета цього дня – […]

The post 3 березня: Всесвітній день дикої природи first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Україна могла приєднатися до НАТО у 2006 році, але втратила шанс: секретні файли США

Чи бажаєте ви, щоб я щось додав або змінив у цьому тексті? Можливо, ви хочете, щоб я більше уваги приділив якомусь конкретному аспекту цієї проблеми або розглянув додаткові інноваційні рішення?

Пайфер зазначив, що Ющенко активно підтримував отримання Плану дій щодо членства в НАТО і був налаштований на поглиблення співпраці з Альянсом. Однак, тодішній прем’єр Янукович виступав проти цього кроку, що стало ключовою причиною відмови від подальших переговорів. На той момент, за словами Пайфера, Росія не проявляла такого активного опору, як це сталося у 2008 році під час Бухарестського саміту НАТО, де Україні знову було відмовлено у членстві.

Ранні кроки України до НАТО

Після проголошення незалежності Україна одразу взяла курс на зближення з НАТО. У 1992 році перший президент Леонід Кравчук відвідав штаб-квартиру НАТО у Брюсселі, а у 1994 році Україна першою серед пострадянських держав підписала угоду в рамках ініціативи “Партнерство заради миру”. Проте політичні розбіжності і зміна пріоритетів української влади стали перешкодою для швидшого інтеграційного процесу.

Сучасні перспективи вступу України до Альянсу

На тлі війни з Росією Україна відновила процес зближення з НАТО, подавши заявку на вступ 30 вересня 2022 року. На зустрічі з генсеком НАТО Марком Рютте президент Володимир Зеленський висловив надію, що Україна стане 33-м членом Альянсу. Водночас, за інформацією Politico, сім країн-членів НАТО висловили побоювання щодо вступу України, зокрема через ризики ескалації конфлікту з Росією.

Як зазначає FT, можливим компромісом може стати підхід, подібний до “західнонімецької моделі”. Такий варіант дозволив би Україні стати частиною НАТО, незважаючи на тимчасову окупацію частини її територій Росією.

ЗСУ скаржиться на низький рівень донатів

Командир взводу Збройних Сил України, відомий під позивним "Дієго", підняв тривожний сигнал щодо дуже низького рівня донатів на підтримку армії. За його словами, останній збір коштів став своєрідним "лакмусовим папірцем" для відображення загального настрою та підтримки військових справ в країні. Ця ситуація викликала серйозні занепокоєння стосовно морального клімату в суспільстві та рівня підтримки військових дій у боротьбі за незалежність.

За його словами, на збір, який за неповну добу переглянуло понад 15 тисяч користувачів, задонатило в підсумку тільки 12 осіб, серед яких був сам Дієго і його дружина.

“Це свідчить багато про що. Я думаю, законодавцям потрібно замислитися над такою статистикою – наскільки люди зараз вірять армію і в усе”, – сказав військовий.

Окремо «Дієго» розповів, що в коментарях до збору було багато критики за те, що він говорив російською. На це Дієго відповів, що в окопах на Донбасі в перший період війни він практично не бачив солдатів, які розмовляють виключно українською.

“Усі говорили російською, або суржиком, але наближеним до російської. На вашу думку, якщо я говорю російською, я не можу бути патріотом України? Скажіть це десяткам тисяч загиблих хлопців”, – заявив військовий.

Після аудиту десятки тисяч українців втратили бронь від армії, кожне десяте підприємство втратило статус критично важливого

Чи бажаєте ви, щоб я щось додав або змінив у цьому тексті? Можливо, ви хочете, щоб я більше уваги приділив якомусь конкретному аспекту цієї проблеми або розглянув додаткові інноваційні рішення?

Про це повідомляють українські ЗМІ з посиланням на результати урядової перевірки.

Також статус «критично важливих» тепер визначатимуть, зокрема, співробітники ТЦК, яких введуть до комісій, що вирішують це питання.

Зокрема, воєнкоми будуть включені до комісій при обласних адміністраціях, які видають бронь малому і середньому бізнесу.

Кількість заброньованих зараз сягає приблизно мільйона осіб.

За махінаціями із землями санаторію Жовтень в Конча Заспі на мільярд гривень стоїть Вадим Столар та “невідомі росіяни”

Однак, як повідомляє видання "Інформатор", реалізація цієї реформи викликала низку запитань щодо її практичного втілення та впливу на судову систему. Особливу увагу громадськості привернула ситуація з суддями колишнього ОАСК та пов'язаними з цим бюджетними витратами.

Мова йде про передачу ТОВ “ДЕВЕЛОПМЕНТ СОЛЮШН” земельної ділянки площею 7,91 га з кадастровим номером 8000000000:90:400:0006, що розташована на 27 км Столичного шосе в Голосіївському районі Києва, в елітній Конча-Заспі. Земля належить санаторію “Жовтень” та була відчужена за шахрайською схемою, коли ніби-то в рахунок ремонту одного з корпусів будівельникам була передана земельна ділянка ринковою вартістю біля 1 мільярду гривень. Надалі “права” на ділянку були передані ТОВ “ДЕВЕЛОПМЕНТ СОЛЮШН”.

Власниками “ДЕВЕЛОПМЕНТ СОЛЮШН” є кіпрська офшорна компанія “МЕКУДА ЛІМІТЕД” і громадянка Кіпру Христина Софоклеус, зареєстрована за адресою: Кіпр, 1043, Лімассол, Гермасогея, Гіасеміон, 4, квартира 21. Батько Андреас Софоклеус, також громадянин Кіпру і власник юридичної компанії “Софоклеус і Партнери”, що знаходиться на вулиці Саксаганського, 36-Д, є компаньйоном Бориса Кауфмана по ряду проектів.

Компанія “Софоклеус і Партнери” спеціалізується на виведені бізнесу в офшори та легалізації доходів отриманих непідтвердженим шляхом. Наразі компанія працює як в Україні, так і в Росії, допомагаючи деяким українським екс-чиновникам перевести бізнес як в Европу, так і в РФ.

Борис Кауфман, як і Вадим Столар мають стійкі бізнес-зв’язки з РФ, які залишаються робочими, незважаючи повномасштабне вторгнення Росії на території України у 2022 році.

Так, багаторічним партнером Бориса Кауфмана по тютюновому бізнесу залишається, незважаючи на офійний продаж часткиу 2016 році, російський “збройовий барон” Ігор Кесаєв, власник російського військового заводу імені Дегтярьова. Також Кесаєв очолює благодійний фонд “Моноліт”, який підтримує працівників ФСБ РФ, зокрема, звільнених у запас, і членів їхніх сімей. Власне кажучи, окрім загальновідомих зв’язків з Кесаєвим, Борис Кауфман позиціонує себе “предствавником російського бізнесу” в Україні.

Вадим Столар, який за інформацією наших джерел в КМДА, пролобіював незаконне відчуження земельної ділянки санаторію Жовтень у Конча Заспі, в 2023 році продав столичний бізнес центр Парус “фунту” православного олігарха Костянтина Малофєєва – Максиму Кріппі. Максим Кріппа – багато років представляє інтереси Малофєєва, а після введення проти олігарха санкцій – став його “фунтом”, через якого Малофєєв скуповує активи. Ще однією причиною, через яку більшість активів олігарха оформляється на “фунтів” на кшталт Кріппи – судовий процес та розподіл майна в РФ через розлучення Малофєєва зі своєю дружиною.

Раніше Костянтин Малофєєв, через компанію яка формально належить Максиму Кріппі, викупив маєток в Конча Заспі за 311 мільйонів гривень.

Наші джерела розкривають: Залужний відкриває карту своєї політичної гри

Свіжі події у політичному просторі України зафіксували, що президент Зеленський виявив невдоволення, а політична та бізнес-еліта країни розглядає публікацію Залужного на CNN як публічний запуск його передвиборчої програми. Висловлюється переконання, що стаття містить значущі підказки для армії, новаторські стратегії та перспективи для мобілізації.

Аналіз показує, що критика влади Зеленського зосереджена на його підході до мобілізації та управління країною, викликаючи втрату патріотизму та бажання боротися. Стаття визначається як політична технологічна, яка може слугувати прологом до його відставки.

Українське суспільство розглядає ідеальний план Залужного, в якому розгортаються рої дронів, ефективний державний апарат та відсутність корупції. Водночас, експерти зауважують цинічну точність цього розрахунку, передбачаючи позитивний прийом плану серед населення.

Головком висловлює побоювання щодо політичної напруженості в Україні, яка може заважати отриманню допомоги від міжнародних партнерів. Звільнення Залужного, ймовірно, стане лише часовим питанням, а його вступ у політику може об’єднати незадоволених прихильників серед політичних опонентів Зеленського.

У висновках можна відзначити наступне:

Політичний Захід Залужного: Стаття розкриває новий етап у політичній кар’єрі Залужного, відзначаючи його публічну передвиборчу програму через публікацію в CNN. Це вказує на його активність та наміри взяти участь у політичних процесах.

Критика влади Зеленського: Автор статті докладно аналізує критику, що спрямована на владу Зеленського за його підходу до мобілізації та управління країною. Це може вказувати на рост політичної напруженості в Україні та втрату деяких підтримки.

Стратегія Залужного: Зазначається, що Залужний вибрав новаторську стратегію, пропонуючи власний погляд на мобілізацію та управління країною. Його план, який викликає інтерес та підтримку громадськості, може вплинути на політичну динаміку.

Вплив на політичний ландшафт: Автор вказує на можливість відставки Залужного та його вступу до політики, що може об’єднати опозиційні сили проти Зеленського. Це може мати важливий вплив на політичний ландшафт України.

У цілому, стаття намічає важливі події та тенденції в українській політиці, викликаючи обговорення та аналіз різних аспектів сучасного політичного середовища.

Останні новини