Четвер, 17 Липня, 2025

Що робити під час панічної атаки: поради експертів та практичні методи боротьби

Важливі новини

Атака на Київщину: одна людина загинула, четверо постраждали

Унаслідок російської атаки на Київську область у ніч на п’ятницю уламки збитих безпілотників спричинили загибель однієї людини та поранення чотирьох осіб. Про це повідомив тимчасовий виконувач обов’язків голови Київської обласної військової адміністрації Микола Калашник у своєму Telegram-каналі. “Тяжка ніч для Київщини. Чергова атака ворожих БпЛА. Тривога тривала всю ніч. В області працювали сили ППО. Є збиті […]

The post Атака на Київщину: одна людина загинула, четверо постраждали first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Військовий розповів про найголовніші загрози для ЗСУ

У нещодавньому інтерв'ю виданню Forbes Ukraine, Голова Національного банку України Андрій Пишний наголосив на ключовій ролі валютного курсу як інструменту економічної стабілізації. Він підкреслив, що відповідальність за підтримку стабільності курсу, а також цінової та фінансової стабільності, покладено на НБУ відповідно до Конституції України.

Кузик підкреслив, що ворожа артилерія залишається одним із ключових викликів для ЗСУ. «Артилерія ворожа безкарно “трамбує” піхотні позиції. З цим треба щось робити», – заявив командир. Він також зазначив, що українські військові не були повністю готові до такої кількості ворожих FPV-дронів та засобів скиду боєприпасів із безпілотників.

Для успішної боротьби з ворожими дронами потрібні системи радіоелектронної боротьби (РЕБ). За словами Кузика, цих засобів на фронті дуже мало, і основну частину обладнання постачають волонтери. Хоча українські сили змогли частково захистити позиції, ворог продовжує завдавати серйозних ударів за допомогою своїх БПЛА, зокрема російських «Орланів» і Zala.

Кузик зазначив, що хоча ЗСУ вже почали збивати ворожі безпілотники, це все ще поодинокі випадки. «Треба “осліпити” їхню артилерію, і тоді, в принципі, можна працювати», – додав він.

За словами Кузика, для збереження життя солдатів на передовій необхідні більше засобів РЕБ і систем для контрбатарейної боротьби. Їх наявність здатна значно підвищити шанси на виживання української піхоти в зоні бойових дій.

Трагедія у центрі Львова: у квартирі знайшли мертвим подружжя

24 червня у центрі Львова виявили тіла двох людей – подружжя віком 60 і 58 років. За попередніми даними, причиною їхньої смерті могло стати отруєння чадним газом. Про це повідомила Львівська міськрада. Трагедія сталася у квартирі на вулиці Валовій, 13/11. Подружжя знайшли вже мертвими, а ось домашні тварини, які перебували в оселі, залишились живими. Остаточні […]

Українці масово не сплачують штрафи за військовий облік

В Україні різко зросла кількість протермінованих штрафів за порушення військового обліку. Лише за три місяці 2025 року відкрито вже 9 658 виконавчих проваджень – майже стільки ж, скільки за весь 2023 рік (10 541 провадження). При цьому українці не поспішають сплачувати штрафи, що може призвести до серйозних юридичних наслідків. За підсумками 2023 року 23% проваджень […]

The post Українці масово не сплачують штрафи за військовий облік first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Заступник директора навчального закладу збирав дані про ЗСУ для росіян

У Сумській області Служба безпеки України викрила і затримала заступника директора одного з місцевих навчальних закладів, який передавав ворогу дані про українських військових. Зловмисник мешкав у прифронтовому селищі біля кордону з Курською областю Росії та відкрито висловлював проросійські погляди. Через Telegram-канали він публічно підтримував окупацію північно-східного регіону України, чим і привернув увагу російських спецслужб. Після […]

The post Заступник директора навчального закладу збирав дані про ЗСУ для росіян first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Верховна Рада України зробила значний крок у напрямку вдосконалення військового законодавства, ухваливши в першому читанні законопроєкт, який стосується питань самовільного залишення військових частин та дезертирства в умовах дії воєнного стану. Цей документ спрямований на внесення змін до чинного законодавства з метою пом’якшення наслідків для військовослужбовців, які приймають рішення повернутися до виконання своїх обов’язків.

Експерти Всеукраїнської програми ментального здоров’я “Ти як?” пояснили, що панічна атака може виникати без видимих причин, коли тіло помилково переходить у режим “бийся або біжи”, навіть коли реальної загрози немає. Це часто трапляється через стрес, перевтому, емоційне вигорання або інші фактори.

Симптоми панічної атаки включають:

Щоб зменшити прояви панічної атаки, можна скористатися технікою “5–4–3–2–1”, яка полягає в концентрації на навколишніх речах та відчуттях. Якщо ж атаки повторюються і значно впливають на життя, необхідно звернутися до фахівця.

Підтримка лікаря допоможе визначити причини і розробити стратегію боротьби з панічними атаками, що можуть ставати серйозною проблемою, якщо залишаються без уваги.

Останні новини