Субота, 19 Квітня, 2025

Таня Муіньо зняла новий кліп для Леді Гаги

Важливі новини

Нардеп-втікач Артем Дмитрук заявив про катування СБУ у 2022 році

Народний депутат Верховної Ради України Артем Дмитрук, оголошений у міжнародний розшук після втечі до Великої Британії, зробив резонансну заяву. За його словами, в березні 2022 року він став жертвою катувань з боку співробітників Служби безпеки України (СБУ). Відео з розповіддю він опублікував на своєму YouTube-каналі. За словами нардепа, 4 березня 2022 року його разом із помічниками викрали […]

The post Нардеп-втікач Артем Дмитрук заявив про катування СБУ у 2022 році first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Трамп відмовився від зустрічі із Зеленським

Верховна Рада України зробила значний крок у напрямку вдосконалення військового законодавства, ухваливши в першому читанні законопроєкт, який стосується питань самовільного залишення військових частин та дезертирства в умовах дії воєнного стану. Цей документ спрямований на внесення змін до чинного законодавства з метою пом'якшення наслідків для військовослужбовців, які приймають рішення повернутися до виконання своїх обов'язків.

Джерела повідомляють, що Дональд Трамп, який традиційно висловлює бажання уникати ескалації, сприйняв ці атаки як загрозу своїй політичній платформі. Його команда, зокрема радники, рекомендували уникати публічного контакту із Зеленським, щоб не спровокувати нову хвилю звинувачень у “неконтрольованій підтримці України”.

Ключовий радник Зеленського, Андрій Єрмак, за словами джерела, отримав від оточення Трампа певні рекомендації щодо зміни підходів у військових діях. Зокрема, пропонувалося утриматися від атак на російську територію, щоб уникнути міжнародної критики та зберегти підтримку майбутньої адміністрації США.

Однак, за наявною інформацією, Єрмак вирішив проігнорувати ці поради, обравши стратегію ескалації конфлікту. Таке рішення, ймовірно, було прийняте з метою посилити тиск на Росію та зміцнити позиції України на фронті.

Керівників «Київзеленбуду» заарештували за корупцію

У Києві викрили масштабну корупційну схему, що діяла у КО «Київзеленбуд». Як встановили слідчі, керівництво підприємства систематично отримувало «відкати» від підрядників, змушуючи їх віддавати 15% від суми контрактів за можливість співпрацювати з комунальним підприємством. Фігурантами справи стали: Юрій Бахмат – генеральний директор «Київзеленбуду» Олексій Лукаш – перший заступник Заступник начальника одного з управлінь За даними […]

The post Керівників «Київзеленбуду» заарештували за корупцію first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Звільнений експосадовець Міноборони Лієв у справі про втрату 1,5 мільярда гривень без запобіжного заходу

Військово-аналітичний комітет скасував запобіжний захід щодо експосадовця Міністерства оборони Олександра Лієва, якого підозрювали у зловживанні під час укладення контрактів на закупівлю боєприпасів для Збройних Сил України на суму майже півтора мільярда гривень. Про це повідомив у своєму коментарі "Суспільному" адвокат Назар Кульчицький. Рішення суду полягало в зміні запобіжного заходу з утримання під вартою на особисте зобов'язання. Суд вирішив відпустити Лієва під особисте зобов'язання та направити його ухвалу в слідчий ізолятор. Але, як зазначив адвокат, під час засідання прокурор за невідомих причин не з'явився. Справу щодо Лієва повернули в Національну поліцію, оскільки Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) і Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) не змогли знайти достатніх доказів для підозри про розкрадання, повідомив суддя Ярослав Шкодін. "Якщо САП не бачить складу злочину, то як його може побачити суд", — прокоментував суддя. Відзначимо, що Лієва взяли під варту з заставою у 50 мільйонів гривень ще 12 лютого, але через місяць він був відпущений додому під особисте зобов'язання. Проте, ВАКС 9 квітня скасував це рішення, і, як пояснює адвокат, оскільки термін тримання під вартою закінчився 8 квітня, Лієв залишився без запобіжного заходу. 17 квітня ВАКС повторно розглянув клопотання про зміну запобіжного заходу, але за згодою обвинувачення залишив клопотання без розгляду.

Висновки щодо цієї статті можна зробити наступні:

• Згідно з рішенням Військово-аналітичного комітету, експосадовець Міністерства оборони Олександр Лієв був звільнений від запобіжного заходу, а саме відтримання під вартою, і відпущений під особисте зобов'язання.

• Суд не зміг продемонструвати наявність достатніх доказів стосовно підозри у розкраданні, що призвело до повернення справи в Національну поліцію.

• Відзначається, що у процесі судового засідання прокурор не з'явився, що може вплинути на об'єктивність судового розгляду.

• Лієва вже раніше брали під варту з заставою, але пізніше він був відпущений під особисте зобов'язання. Проте, скасування рішення щодо тримання його під вартою призвело до того, що він залишився без запобіжного заходу.

• Відмова у розгляді клопотання про зміну запобіжного заходу підтверджується згодою обвинувачення, що може мати важливі наслідки для подальшого розгляду справи.

Отже, ця ситуація підкреслює важливість забезпечення об'єктивності та правозахисту в судовому процесі, а також необхідність дотримання законності та виважених рішень у вирішенні справ.

Оновлення даних через ‘Резерв+’ не гарантує уникнення доставлення на ВЛК

Понад 700 тисяч чоловіків активно відновили свої дані через застосунок "Резерв+" або звернулися до Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП), демонструючи свою відданість та відповідальність перед державою. Незважаючи на це, їхні права та свободи залишаються невичерпними та незмінними, відображаючи принципи конституційного гарантування особистої гідності та свободи кожного громадянина.

Завдяки старанням співробітників територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП), які безперервно працюють на благо громадян, процес військово-лікарської комісії (ВЛК) проходить ефективно та безперешкодно. Начальник служби зв’язків з громадськістю Сумського обласного ТЦК та СП, Олександр Бондаренко, підтвердив продовження дії цієї системи, що забезпечує високий рівень організації та підтримки для всіх громадян, які потребують такої допомоги.

За його словами, щоб уникнути затримання, потрібно мати при собі військовий документ, але більшість затриманих цього не мають. Представник ТЦК зазначив, що поліція, яка є частиною групи оповіщення, виконує законні вимоги і відправляє громадян на ВЛК, якщо вони не мають документів.

Бондаренко пояснив, що підставою для доставлення до ТЦК може бути відсутність актуальних даних про проходження ВЛК навіть після оновлення інших даних у додатку “Резерв+”. Він додав, що якщо людина не проходила ВЛК або не оновила дані повністю, ТЦК пропонує їй з’явитися та пройти ВЛК, а якщо відсутні законні підстави на відстрочку, то відправляє її в навчальний центр.

Отже, оновлення даних через “Резерв+” або ЦНАП не гарантує уникнення мобілізації, якщо відсутні актуальні дані про проходження ВЛК, і ТЦК продовжує діяти в межах закону.

Верховна Рада України зробила значний крок у напрямку вдосконалення військового законодавства, ухваливши в першому читанні законопроєкт, який стосується питань самовільного залишення військових частин та дезертирства в умовах дії воєнного стану. Цей документ спрямований на внесення змін до чинного законодавства з метою пом’якшення наслідків для військовослужбовців, які приймають рішення повернутися до виконання своїх обов’язків.

Зіркова режисерка, родом з Одеси Таня Муіньо зняла новий кліп для пісні Леді Гаги “Disease”.

Сама ж Леді Гага пише, що цей кліп передає її “внутрішніх демонів” та те, що її зваблює хаос та смуток.

Цьогоріч, Муіньо стала постановницею номеру alyona alyona & Jerry Heil на Євробаченні 2024 року, що викликало резонанс.

Загалом, це не перша робота режисерки із зірками світового масштабу.

Останні новини