Вівторок, 15 Липня, 2025

Усик перед реваншем розповів що б хотів зробити з Ф’юрі

Важливі новини

Національна програма “Зроблено в Україні”: Урядова ініціатива для підтримки вітчизняного виробництва

Кабінет Міністрів прийняв важливе рішення щодо підтримки вітчизняного виробництва шляхом запуску національної програми "Зроблено в Україні". Згідно з цим рішенням, українські підприємства отримали можливість безкоштовного використання торговельної марки "Зроблено в Україні", що засвідчує походження їхньої продукції. Ця ініціатива підтверджена Урядовою постановою № 197, яка також передбачає державну реєстрацію цієї марки та розроблення технічного стандарту для її використання.

Уряд також вирішив впровадити національну платформу "Зроблено в Україні" та затвердити знак маркування "Зроблено в Україні", що сприятиме популяризації вітчизняних товарів та послуг. Очікується, що ці кроки сприятимуть зростанню споживчого попиту на українську продукцію, створенню нових робочих місць та додаткових надходжень до бюджету. Програма також передбачає можливість часткової компенсації для українців за покупку вітчизняних товарів та послуг.

Уряд акцентує на тому, що ця ініціатива не обмежує доступ до іноземних товарів, а надає стимули для розвитку українських підприємств на внутрішньому і зовнішньому ринках. Це важливий крок для стимулювання внутрішнього попиту та розвитку національного виробництва, що є пріоритетом для уряду. Програма "Зроблено в Україні" є новим засобом взаємодії держави і бізнесу, спрямованим на відновлення та розвиток підприємництва в Україні.

• Український уряд запустив національну програму "Зроблено в Україні" з метою підтримки вітчизняного виробництва.

• Згідно з цією програмою, підприємства мають право безкоштовно використовувати торговельну марку "Зроблено в Україні".

• Уряд також затвердив зображення торговельної марки і розпочав процедуру державної реєстрації цієї марки.

• Очікується, що програма "Зроблено в Україні" сприятиме зростанню споживчого попиту на українську продукцію та створенню нових робочих місць.

• Уряд також планує запустити національну платформу "Зроблено в Україні" та надати часткову компенсацію для українців за покупку вітчизняних товарів та послуг.

• Програма "Зроблено в Україні" є важливим кроком для стимулювання внутрішнього попиту та розвитку національного виробництва в Україні.

Масований удар по Харкову: росіяни вночі завдали ударів КАБами по житлових будинках

Ключові елементи ефективної системи реагування на стихійні лиха:

«У багатоповерхівці зруйновано кілька поверхів. Під завалами перебувають люди. Є пожежа. Розпочато пошуково-рятувальну операцію. Наразі відомо про 25 поранених», – каже Терехов.

Також у центрі міста був приліт до історичної частини Харкова з руйнуванням культурного ансамблю.

«В одній із перлин Харкова вибиті шибки», – повідомляє Терехов.

Ще один поряд з адміністративним будинком – він пошкоджений, як і прилеглі будинки.

Три виходи зі станції метро «Наукова» закрито внаслідок ударів по центру міста, повідомляє прес-служба метро.

Йдеться про 1, 2 та 5 виходи.

Пожежа в Бучанському районі: у вогні загинули двоє людей

У селі Дружня Бучанського району Київської області сталася смертельна пожежа в приватному житловому будинку. Під час гасіння вогню рятувальники виявили тіла двох загиблих чоловіків. Пожежа сталася вранці, 27 грудня, о 10:50. Як повідомили в пресслужбі поліції Київщини, працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) оперативно прибули на місце події. Під час ліквідації вогню в одній […]

The post Пожежа в Бучанському районі: у вогні загинули двоє людей first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

У Житомирі затримали агентів РФ, які готували теракт проти поліції

У Житомирі правоохоронці затримали двох агентів російських спецслужб, які планували здійснити терористичний акт проти української поліції. Зловмисники орендували квартиру, обладнали її вибуховими пристроями та розробили план атаки на поліцейський наряд. “Служба безпеки та Національна поліція зірвали спробу ворожих спецслужб вчинити підступний теракт проти українських правоохоронців у Житомирі. За результатами комплексних заходів “на гарячому” затримано двох російських […]

The post У Житомирі затримали агентів РФ, які готували теракт проти поліції first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

В Україні загострюється криза хлібопекарської галузі: заводи на межі зупинки

Однак, як повідомляє видання "Інформатор", реалізація цієї реформи викликала низку запитань щодо її практичного втілення та впливу на судову систему. Особливу увагу громадськості привернула ситуація з суддями колишнього ОАСК та пов'язаними з цим бюджетними витратами.

Тому існують великі ризики перебоїв із постачанням хліба в магазини, особливо в регіонах.

За словами президента Всеукраїнської асоціації пекарів і голови компанії “Київ Хліб” Юрія Дученка, ще з весни почали розганятися ціни на борошно. У підсумку вони підвищилися вже на 50%. Якщо у квітні пекарі купували борошно по 10 гривень за кілограм, то зараз змушені платити вже по 15 гривень. Очікується, що восени цінники на борошно злетять до 16 тисяч.

Крім того, борошномелам у липні масово відключали електроенергію, тож вони були змушені працювати на генераторах, що сильно вдарило по собівартості продукції.

“Борошняна” частка в собівартості хліба простих рецептур, за оцінками Дученка, сягає 40%.

Але, крім борошна, дорожчають й інші складові (цукор, соняшникова олія, пакувальні матеріали тощо). Скажімо, за сировинною групою (крім борошна) зростання цін від початку року перевищило 20%.

Водночас хліб у червні, за даними Держстату, зріс у ціні лише на 1,1%.

“Більшість основних виробників хліба і в червні, і в липні спрацювали в мінус або, в кращому разі, в нуль”, – каже Дученко.

Державного регулювання цін на хліб в Україні вже немає. Але, як розповіли “Стране” на одному з хлібозаводів, є вимога роздрібних мереж – підвищувати цінники не більше ніж на 5% на місяць.

Тому ставити вищі цінники хлібопекарі просто не можуть.

При цьому, за розрахунками Дученка, з урахуванням збільшених витрат хліб уже найближчим часом має подорожчати на 15-20%.

“Крім борошна, є ще безліч інших чинників, які впливають на собівартість. У нас зросли витрати на персонал, оскільки багатьох чоловіків мобілізують, доводиться підвищувати зарплати. Дорожчає також логістика. Ми ж, виходить, навіть не на крок, а на кілька кроків відстаємо від реалій ринку. Тому заганяємо себе в мінуси. Так триває з місяця в місяць, і перекривати касові розриви вже просто нічим. Альтернативи такі, що вже до вересня буде нічим розраховуватися з постачальниками і платити людям зарплати”, – розповідає керівник одного з регіональних хлібозаводів.

При цьому хліб в Україні залишається локальним продуктом. Тобто, якщо в місті зупиниться хлібозавод, почнуться перебої з хлібом і в місцевому роздробі, і в сусідніх селах.

“Ситуація на сьогодні така, що питання навіть не в тому, за скільки буде хліб, а в тому, чи буде він узагалі”, – каже керівник хлібозаводу.

Він також розповів, що багато замовників, особливо державних, не розраховуються вчасно за поставлений хліб. Зокрема, за постачання для армії заборгованість може сягати 4 місяців.

Український боксер Олександр Усик поділився своїми уявленнями про те, як би він провів день з британським чемпіоном Тайсоном Ф’юрі. У розмові з журналістами Sky Sports Усик зазначив, що спільний вихідний з Ф’юрі був би цікавим і насиченим різноманітними активностями.

“Ми б пішли у паб пити пиво, декілька келихів. Потім ми б пішли грати у гольф, далі – у футбол. А потім трохи покаталися б на конях”, – розповів Усик, підкреслюючи, що це був би дуже приємний день.

Ця відверта відповідь привернула увагу шанувальників боксу, адже обидва боксери мають дуже різні характери і стилі в рингу, але, як з’ясувалося, можуть знайти спільну мову і за межами спортивного майданчика.

Наразі найбільша увага приділяється майбутньому реваншу між Олександром Усиком та Тайсоном Ф’юрі, який відбудеться 21 грудня. Тренер колишнього чемпіона світу в надважкій вазі Деонтея Вайлдера, Малік Скотт, висловив впевненість у перемозі Усика, зазначивши, що Ф’юрі, ймовірно, знову зазнає поразки.

“Я не вірю, що Ф’юрі виграє у реванші. Усик переможе, і Ф’юрі отримає ще більше побоїв”, – сказав Скотт.

Де дивитися реванш Усик – Ф’юрі

Для всіх, хто хоче побачити цей поєдинок, трансляцію буде проводити платформа Megogo. Щоб переглянути реванш, українцям потрібно придбати одну з підписок: “Оптимальна”, “Максимальна”, “Спорт” або “MEGOPACK XL”.

Реванш Усика і Ф’юрі обіцяє бути епічним, і шанувальники боксу по всьому світу з нетерпінням чекають на цей бій.

The post Усик перед реваншем розповів що б хотів зробити з Ф’юрі first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Останні новини