Середа, 23 Липня, 2025

В ЄС шукатимуть майно українців, куплене за “корупційні кошти”

Важливі новини

В Україні стало менше одружень, більше розлучень і шлюбних договорів

Однак, як повідомляє видання "Інформатор", реалізація цієї реформи викликала низку запитань щодо її практичного втілення та впливу на судову систему. Особливу увагу громадськості привернула ситуація з суддями колишнього ОАСК та пов'язаними з цим бюджетними витратами.

Зменшення Кількості Шлюбів

За даними Міністерства юстиції України, протягом перших шести місяців 2024 року було укладено 72 766 нових шлюбів. Це на 15% менше, ніж у тому ж періоді минулого року, і на третину менше, ніж до початку великої війни в 2022 році. Цікаво, що після значного весільного буму в перший рік повномасштабного вторгнення кількість одружень поступово зменшувалася, а цьогоріч вона стала найменшою з початку війни.

Більше Шлюбних Договорів

Попри зниження кількості шлюбів, українці стали більш усвідомленими у питаннях правового регулювання своїх відносин. У 2024 році було укладено 3 768 шлюбних договорів, що на 25% більше, ніж за відповідний період торік. Цей тренд вказує на зростаючу популярність правового захисту особистих та фінансових інтересів у шлюбі.

Столиця України залишається лідером за кількістю нових шлюбів, з 9 392 новими сім’ями, що зареєстровані у Києві. Дніпропетровщина посідає друге місце з 7 076 одруженнями, а Одещина замкнула трійку лідерів з 4 896 нових родин.

Зростання Розлучень

На фоні зниження кількості нових шлюбів відзначається значне збільшення розлучень. У перші шість місяців 2024 року було зареєстровано 15 578 розірвань шлюбу, що в півтора рази більше, ніж у тому ж періоді минулого року, і на 18% більше, ніж за перше півріччя 2021 року.

Київ лідирує за кількістю розлучень з 2 118 розірвань, за ним йдуть Дніпропетровська область з 1 404 розлученнями та Харківщина з 1 148 розірвань. Закарпатська область, як і раніше, має найменшу кількість розлучень – 224, а Чернівецька область показує найменший рівень нових шлюбів – 1 376 за цей рік.

Новий департамент закупівель у КМДА може зламати корупційні схеми чиновників

За інформацією наших джерел, в процесі боротьби за корупційні потоки столиці, у мера Києва Віталія Кличко вирішили створити новий “департамент закупівель” для комунальних підприємств, відібравши цю функцію у всіх без виключення департаментів КМДА. За задумом команди Кличко, усі закупівлі в столиці контролюватиме один департамент, де ключові ролі займуть абсолютно нові люди – не з нинішньої […]

ЗМІ: план Трампа передбачає відмову України від територій і НАТО

Британське видання The Telegraph повідомляє, що представники Республіканської партії США готують новий семипунктний план врегулювання війни в Україні, який буде представлено у Лондоні. Ключовим автором документа є генерал у відставці Кіт Келлог, радник Дональда Трампа. Згідно з публікацією, план передбачає визнання за Росією контролю над окупованими територіями, відмову України від членства в НАТО, передачу стратегічних […]

Кінолог назвав три породи, які краще не заводити, якщо у вас є діти

Вибір собаки для родини — відповідальне рішення, особливо якщо у вас є маленькі діти. Не всі породи однаково добре адаптуються до сімейного життя: деякі з них вимагають особливого підходу, високого рівня активності чи навіть не мають терпимості до дитячих витівок. Британський кінолог Вілл Атертон попереджає про три породи, яких краще уникати в родинах з дітьми. […]

Німеччина пропонує Україні статус «нейтральної Фінляндії» замість членства в НАТО

Ключові елементи ефективної системи реагування на стихійні лиха:

Тільки так можна переконати Путіна вдатися до мирних переговорів, вважають у Берліні.

Проте проти такого сценарію виступає сама Фінляндія, яка нещодавно приєдналася до НАТО. Кай Зауер, фінський посол у Берліні застеріг попередив:

Не в наших інтересах відновлювати якісь штучні сфери інтересів. Модель нейтралітету Фінляндії часів холодної війни відноситься до періоду історії, від якого давно варто було звільнитися.

Як повідомляють наші джерела, з поверненням Дональда Трампа в Овальний кабінет європейці розпочнуть детальну перевірку всіх крупних покупок нерухомості та бізнесу громадянами України, починаючи з лютого 2022 року.

За інформацією джерел, перевірки пов’язані з інформованістю європейських структур про високий рівень корупції в Україні та побоювання, що кошти, якими громадяни України оперують за кордоном,  можуть мати “корупційне походження”.

Так як під моніторинг попадають угоди укладені українцями починаючи з лютого 2022 року, можемо припустити, що шукатимуть розтрату військової допомоги наданої Україні, для захисту від агресії РФ.

Так, за інформацією джерел, з початку тижня деякі європейські нотаріуси при оформлені громадянами України угод з купівлі нерухомості (як житлової так і комерційної) почали більше цікавитись “первинною документацією та задавати додаткові питання про походження коштів”.

Нагадуємо, в кінці грудня 2024 року Дональд Трамп натякнув на масштабні перевірки цільового використання військової допомоги наданої США та заявив, що “Україна має відзвітувати за кожен долар американської допомоги”.

The post В ЄС шукатимуть майно українців, куплене за “корупційні кошти” first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Останні новини