Вівторок, 15 Липня, 2025

Як працює білкова дієта і чому вона допомагає схуднути

Важливі новини

Розслідування щодо суддів Київського апеляційного суду завершено

У правовій спільноті України значного резонансу набула справа, пов'язана з чотирма суддями Київського апеляційного суду. За інформацією Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП), після 19 вересня планується передача до суду обвинувального акту щодо суддів Віктора Глиняного, Ігоря Паленика, В'ячеслава Дзюбіна та Юрія Сливи. Їм інкримінується отримання неправомірної вигоди у розмірі 35 тисяч доларів США.

За рішенням Вищого антикорупційного суду від 4 липня, стороні захисту було обмежено строк для ознайомлення з матеріалами досудового розслідування до 19 вересня 2024 року включно. Після цієї дати сторона захисту буде вважатися такою, що реалізувала своє право на доступ до матеріалів справи.

Деталі справи

НАБУ і САП викрили чотирьох суддів Київського апеляційного суду на одержанні неправомірної вигоди. Згідно зі слідством, суддя В’ячеслав Дзюбін отримав 35 тисяч доларів за зняття арешту з двох літаків у справі колишнього керівника «Мотор-Січі» В’ячеслава Богуслаєва. З цієї суми 10 тисяч доларів він залишив собі, а решту 25 тисяч доларів розподілив між трьома іншими суддями – Юрієм Сливою, Ігорем Палеником і Віктором Глиняним.

Суддя Паленик отримав 25 тисяч доларів у коробці з-під віскі, з яких 8300 доларів він передав судді Сливі у пачці з-під кави. Суддя Глиняний отримав 8300 доларів у рекламній брошурі інтернет-провайдера.

Під час обшуків НАБУ відшукало 10 тисяч доларів у Дзюбіна, 25 тисяч доларів у Паленика, які той, за версією слідства, поміняв перед їхньою передачею іншим суддям, а також по 8300 доларів у Сливи та Глиняного.

Розслідування завершено

НАБУ і САП завершили розслідування цієї справи, і після 19 вересня обвинувальний акт буде скеровано до суду. Сторона захисту, обмежена в строках на ознайомлення з матеріалами слідства, повинна завершити ознайомлення до зазначеної дати.

Українські зірки масово перекладають свої хіти з російської

Після повномасштабного вторгнення Росії переклад російськомовних пісень українською став новою нормою у вітчизняній музиці. Цей процес торкнувся десятків артистів — від Monatik і Макса Барських до DOROFEEVA та Віталія Козловського. Втім, чи є це жестом щирого каяття, мистецьким кроком чи радше способом втриматися на плаву? Ще з 1990-х років українські виконавці переважно орієнтувалися на ринок […]

У додатку «Резерв+» звужено права багатодітних батьків на відстрочку

Верховна Рада України зробила значний крок у напрямку вдосконалення військового законодавства, ухваливши в першому читанні законопроєкт, який стосується питань самовільного залишення військових частин та дезертирства в умовах дії воєнного стану. Цей документ спрямований на внесення змін до чинного законодавства з метою пом'якшення наслідків для військовослужбовців, які приймають рішення повернутися до виконання своїх обов'язків.

Незважаючи на те, що закон про мобілізацію дає право багатодітним батькам отримати відстрочку у разі наявності 3 неповнолітніх дітей та відсутності заборгованості зі сплати аліментів, Резерв+ підтягує інформацію з реєстру багатодітних сімей, що означає, що право на відстрочку фіксується лише для тих, хто має 3 дітей в одному шлюбі.

Таким чином, батьки, у яких діти були народжені в різних шлюбах, через некоректне відображення в додатку втратили право на відстрочку.

Цікаво, що у реєстрі багатодітних сімей перебувають також ті чоловіки, які мають в одному шлюбі троє дітей віком до 23 років (у разі навчання цих дітей у ПТУ чи ВНЗ). Але закон про мобілізацію не дає відстрочення цієї категорії чоловіків.

Таким чином функція видачі відстрочок у додатку Резерв+ реалізована з порушенням законодавства двічі – не дає відстрочення батькам трьох дітей у різних шлюбах та навпаки – дає батькам трьох дітей з однієї сім’ї віком до 23 років.

Суд умовно покарав учасників Viber-групи про про ТЦК на Волині

Суд у селищі Стара Вижівка Волинської області виніс вирок шістьом місцевим мешканцям, яких визнали винними у створенні та веденні спільноти в месенджері Viber. У групі публікували інформацію про пересування працівників територіальних центрів комплектування (ТЦК) на Ковельщині. Вирок оприлюднений у судовому реєстрі у справі №168/359/25. За матеріалами справи, у січні 2024 року один із обвинувачених створив […]

Заборгованість на ринку електроенергії України досягла 34,5 млрд грн

Український енергетичний сектор опинився у кризовій ситуації через рекордний рівень заборгованості на балансуючому ринку електроенергії, яка досягла 34,5 млрд грн за 2024 рік. Про це заявив Адріан Прокіп, експерт програми “Енергетика” аналітичного центру “Український інститут майбутнього”. За його словами, це зростання становить 12,7% у порівнянні з попереднім роком. З цієї суми борг НЕК “Укренерго” перед […]

The post Заборгованість на ринку електроенергії України досягла 34,5 млрд грн first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Білкова дієта — одна з найпопулярніших і найефективніших систем харчування для тривалого зниження ваги. Її головна суть полягає у підвищеному вживанні продуктів, багатих на білок, який є основою для будівництва тканин, м’язів, ферментів та гормонів в організмі.

Щоденна норма білка для дорослої людини має становити не менше 50 грамів. Це приблизно 150 грамів риби або пісного м’яса. Проте дієта має свою чітку структуру та правила, яких важливо дотримуватись для досягнення бажаного результату.

Основні принципи білкової дієти:

  • Часте харчування: слід їсти 5–6 разів на день невеликими порціями.

  • Вода: потрібно випивати щонайменше 1,5–2 літра чистої води щодня.

  • Заборони: варто повністю виключити з раціону солодощі, субпродукти, фастфуд, газовані напої.

  • Напої: замість кави рекомендовано пити трав’яний чай.

  • Спосіб приготування: не допускається смажена їжа — продукти готують на пару або в духовці.

  • Клітковина: денне споживання не має перевищувати 30 г.

  • Походження білка: 2/3 повинні надходити з тваринних джерел, 1/3 — з рослинних.

  • Сіль: рекомендовано повністю виключити з раціону.

Рекомендовані продукти:

У раціон повинні входити пісне м’ясо (курка, індичка, качка, яловичина), риба, морепродукти, овочі (особливо капуста, огірки, помідори), а також молочні продукти: сир, кефір, молоко.

Білкова дієта не лише сприяє зниженню ваги, а й підтримує тонус м’язів, покращує обмін речовин та надовго зберігає відчуття ситості. Водночас, перед початком такої дієти рекомендовано проконсультуватися з лікарем, особливо людям із хронічними захворюваннями.

Останні новини