Середа, 23 Липня, 2025

Про що домовилися Трамп і Путін

Важливі новини

У МОЗ пояснили, кого не торкнеться важка форма нового штаму коронавірусу FLiRT

Однак, як повідомляє видання "Інформатор", реалізація цієї реформи викликала низку запитань щодо її практичного втілення та впливу на судову систему. Особливу увагу громадськості привернула ситуація з суддями колишнього ОАСК та пов'язаними з цим бюджетними витратами.

Новий субваріант коронавірусу “Omicron” – “FLiRT” не викликає важких форм захворювання у людей, які вакциновані, або мають ревакцинацію в тих випадках, коли вона їм показана. Про це повідомив заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар Ігор Кузін під час брифінгу.

Ми зараз дійсно бачимо, що на території Європейського Союзу, на території США суттєво зростають показники захворюваності COVID. Також така сама ситуація спостерігається в Україні, якщо за липень у нас було трохи більш як 11 тис…, то умовно за червень ми спостерігали 2 тис. випадків, то бачимо суттєве зростання в липні

Кузін зазначив, що рівень навантаженості на систему лікарні саме в питанні госпіталізації не такий великий.

Рівень навантаження на систему лікарняну саме в питанні госпіталізації не такий великий у відсотку, тому що ми бачимо, що саме в стаціонарному лікуванні перебуває трохи більш як 2,5 тис. і це абсолютно нормально для такого пікового підйому. Ті країни, які звітували про підйом захворюваності, вони так само ідентифікували, що це новий підтип штаму “Omicron” – “FLiRT

Він нагадав, що на території України зафіксовано вже п’ять випадків нового субваріанту коронавірусу “Omicron” – “FLiRT”.

“В нас вже п’ять позитивних зразків за результатом повногеномного секвенування. Хочу нагадати, що цей підвид з’явився в березні цього року. В багатьох країнах він почав дуже швидко поширюватися, але на щастя – це все є мутацією навколо однієї великої групи Omicron й таким чином – це той підвид, який не викликає важких форм захворювання у людей, які вакциновані, або мають ревакцинацію в тих випадках, коли вона їм показана”, – зазначив Кузін.

Він також зауважив, що показники, які спостерігаються ще не говорять про те, що почався епідемічний сезон, або що потрібно вводити обмежувальні заходи.

Тому такі показники, які ми зараз спостерігаємо в Україні, вони ще не говорять про те, що почався епідемічний сезон, або що потрібно вводити якісь конкретні обмежувальні заходи на якихось конкретних територіях. Але дійсно показники є достатньо високими й не характерним з огляду на те, що зазвичай ми починали спостерігати перше зростання починаючи з вересня. Тут трохи раніше, тобто на один місяць раніше ми вже бачимо зростання

Прокуратура Києва розголошує результати розслідування діяльності керівництва Київводоканалу: знаходження, висновки, і наступні кроки.

Протягом 2021-2023 років були виявлені численні порушення серед службових осіб ПрАТ “АК “Київводоканал”, що спричинили значні фінансові втрати. Київська міська прокуратура вжила рішучих заходів, направивши до суду чотири кримінальні провадження на загальну суму 67 мільйонів гривень. Ці провадження стосувалися недбалості, розтрати коштів та отримання неправомірних вигод. Звинувачення було висунуто проти дев’яти осіб, включаючи колишнього керівника ПрАТ “Київводоканал”, керівників відділів та департаментів, а також представників місцевої влади та підрядних компаній.

У 2023 році Київська міська прокуратура продовжила активні дії, направивши до суду ще 4 кримінальні провадження за обвинуваченням 9 осіб, серед яких були колишній керівник ПрАТ «Київводоканал», керівники департаментів та відділів, а також представники місцевої влади та підрядних компаній. У цих провадженнях загальні збитки оцінювалися у понад 67 мільйонів гривень.

Поза цим, існують ще п'ять розслідувань, що визначають відповідальність за втрати коштів у компанії. Також ведуться розслідування у відношенні двох кримінальних проваджень, де підозрюваними стали колишній генеральний директор та директор управління капітального будівництва ПрАТ “АК Київводоканал”. Всього триває три досудових розслідування щодо заволодіння коштами у сумі 322 мільйонів гривень.

На підставі проведеного розслідування прокуратурою Києва виявлено серйозні порушення у діяльності керівництва ПрАТ "АК "Київводоканал", які призвели до значних фінансових втрат. Загалом, у період з 2021 по 2023 роки були зафіксовані втрати коштів на суму понад 67 мільйонів гривень. У результаті цього, прокуратура Києва вже направила до суду чотири кримінальні провадження проти дев'яти осіб, включаючи колишнього керівника підприємства, керівників відділів та департаментів, а також представників місцевої влади та підрядних компаній.

Додатково, триває п'ять розслідувань, які визначають відповідальність за втрати коштів у компанії, та ще два кримінальні провадження, де підозрюють колишнього генерального директора та директора управління капітального будівництва підприємства. Усе це свідчить про серйозні порушення в управлінні компанією та необхідність докладних слідчих дій для встановлення правдивих обставин та відшкодування завданих збитків.

Байден дозволив ЗСУ бити по території Росії ще три дні тому

Верховна Рада України зробила значний крок у напрямку вдосконалення військового законодавства, ухваливши в першому читанні законопроєкт, який стосується питань самовільного залишення військових частин та дезертирства в умовах дії воєнного стану. Цей документ спрямований на внесення змін до чинного законодавства з метою пом'якшення наслідків для військовослужбовців, які приймають рішення повернутися до виконання своїх обов'язків.

Згідно з джерелами, Білий дім прийняв це рішення у відповідь на загрозу з боку Північної Кореї. США намагаються стримати режим Кім Чен Ина від відправки додаткових військових підрозділів на підтримку Росії у війні проти України.

“Інформація про рішення Байдена була передана Україні близько трьох днів тому”, — цитує видання слова джерела.

Чиновники США сподіваються, що ураження північнокорейських підрозділів у Курській області змусить Пхеньян переглянути свої плани щодо подальшої участі у війні. Якщо цей задум спрацює, російські сили зазнають невдачі на критичних напрямках фронту.

Рішення Білого дому дозволяє українським Силам оборони завдавати ударів по цілях у глибині території РФ за допомогою далекобійних ракет, таких як ATACMS, Storm Shadow та SCALP. Це означає, що українська армія тепер може завдавати удари не лише по російських військових об’єктах, а й по північнокорейських підрозділах, які діють на стороні Росії.

“Сили оборони України отримали право завдавати удари по російській території, зокрема по військах РФ та КНДР у Курщині”, — повідомляють ЗМІ.

Російська Федерація вже відреагувала на це рішення, пригрозивши, що удари по її території можуть призвести до ескалації конфлікту. У Раді Федерації заявили, що такі дії можуть зробити НАТО “прямим учасником війни в Україні” і навіть призвести до Третьої світової війни.

Син новообраного президента США Дональд Трамп-молодший також висловив занепокоєння, розкритикувавши рішення адміністрації Байдена як таке, що може призвести до небезпечної ескалації.

Офіційні представники Пентагону поки що відмовилися коментувати цю інформацію. Проте експерти зазначають, що це рішення може стати вирішальним фактором у зміні ходу війни, дозволяючи Україні більш ефективно протидіяти агресії та зупинити постачання північнокорейських сил на допомогу Росії.

Співак Макс Барських жорстко відповів на плітки про “інтрижку в машині”

8 червня блогер-пліткар Богдан Бєспалов опублікував в Instagram рилс, що миттєво спровокував хвилю реакцій. У відео він заявив, що в Макса Барських нібито була “інтрижка” з бойфрендом у машині дорогою в Одесу — і все це на очах у водія. Доказів блогер не надав, але публікація викликала гучний резонанс. Втім, справжній скандал почався після того, […]

Резерв+ тестує новий функціонал: як отримати відтермінування у додатку

Ключові елементи ефективної системи реагування на стихійні лиха:

Чорногоренко також зазначила, що після студентів та аспірантів доступ до відтермінувань отримають люди з інвалідністю та багатодітні родини. “Усе робимо поступово,” — додала вона, наголосивши, що наразі відправка пуш-повідомлень не передбачена. Натомість користувачі отримають інструкції щодо доступу до послуги на свої електронні скриньки.

За словами заступниці міністра оборони, для користувачів, які вже мають чинне відтермінування, продовження можливе лише після закінчення його терміну дії. Запуск послуги в повному обсязі заплановано на найближчі дні.

“Ми вдячні й тим, хто вже має відтермінування і тестує сервіс. Адже маємо перевірити, як відображається послуга для різних категорій громадян,” — повідомила Чорногоренко. Вона також підкреслила, що зворотній зв’язок користувачів допоможе у вдосконаленні цифровізації військового обліку.

Президент США Дональд Трамп провів розмову з президентом Росії Володимиром Путіним, під час якої обговорювали можливість припинення війни в Україні. Обидва лідери, за наявною інформацією, погодилися з необхідністю встановлення тривалого миру та відновлення діалогу між Сполученими Штатами та Росією.

У заяві, яка з’явилася в медіа, наголошується, що війна в Україні не повинна була починатися і має бути завершена «щирими мирними зусиллями». Як повідомляється, Трамп і Путін домовилися про можливі інфраструктурні кроки для припинення вогню, а також про потенційні переговори щодо розблокування Чорного моря.

Окрім українського питання, розмова торкнулася ситуації на Близькому Сході. Лідери обговорили ризики подальшої ескалації в регіоні, особливо через загрозу розширення військового конфлікту між Іраном та Ізраїлем.

Також у заяві йдеться про можливість покращення відносин між США і Росією, які за останні роки досягли критично низького рівня.

The post Про що домовилися Трамп і Путін first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Останні новини