Вівторок, 22 Липня, 2025

Стратегічні напрямки нового законопроєкту щодо мобілізації: визначення ключових положень

Важливі новини

США планують двосторонні переговори з Росією та Україною

Сполучені Штати Америки мають намір провести серію двосторонніх переговорів з Росією та Україною, а потім організувати спільні перемовини, повідомляє NBC News з посиланням на обізнані джерела. За словами двох американських чиновників, Україна не була запрошена на переговори, які мають відбутися в Саудівській Аравії. Згідно з планами адміністрації Дональда Трампа, спочатку відбудуться двосторонні зустрічі з Росією, […]

The post США планують двосторонні переговори з Росією та Україною first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Вікторія Бекхем зізналася, чому уникала посмішок на публічних заходах

Чи бажаєте ви, щоб я щось додав або змінив у цьому тексті? Можливо, ви хочете, щоб я більше уваги приділив якомусь конкретному аспекту цієї проблеми або розглянув додаткові інноваційні рішення?

Вікторія вже давно відкрито розповідає про свою невпевненість у своїй “проблемній” шкірі, страждаючи від прищів з підліткового віку, і намагаючись досягти слави у свої двадцять, маючи проблеми зі шкірою.

А в новому інтерв’ю The Telegraph Вікторія розповіла про те, як почувалася “настільки некомфортно” під час фотографування, оскільки вона не відчувала себе щасливою від усмішки.

Під час чату Вікторія, яка отримала від видання першу нагороду Beauty Brand of the Year, розповіла, як вона зверталася за порадою до експертів з догляду за шкірою, і тепер модельєр дотримується суворої процедури, щоб її шкіра залишалася чистою.

Розмірковуючи про те, що вона дуже стурбована своєю зовнішністю, Вікторія зауважила: “Напевно, я виглядала суворо на багатьох фотографіях, але мені було так некомфортно”.

Журналісти дізналися, що депутатка від партії “ЄС” неодноразово виїжджала на відпочинок замість закордонних відряджень

Редакція “СтопКор” продовжує слідкувати за виїздом українських депутатів та чиновників за кордон під час повномасштабної війни. Цього разу журналісти проаналізували поїздки Вікторії Пташник, депутатки Київради від “Європейської Солідарності”, заступниці голови постійної комісії Київради з питань регламенту, депутатської етики та запобігання корупції. Згідно з розслідуванням, Пташник неодноразово виїжджала за межі України в період війни, зокрема у […]

The post Журналісти дізналися, що депутатка від партії “ЄС” неодноразово виїжджала на відпочинок замість закордонних відряджень first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Військовим збираються підвищити виплати

Згідно з інформацією від нашого джерела в Офісі Президента, на Банковій розглядають новий механізм підтримки військовослужбовців через збільшення щомісячних виплат до 200 тисяч гривень. Цей крок має стати відповіддю на проблему СЗЧ (самовільного залишення частини) та посилення мотивації військових. У перші місяці війни, коли країна стикнулася з найбільшими викликами, саме фінансова підтримка стала одним із […]

The post Військовим збираються підвищити виплати first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Троє підлітків знімалися з нацистською символікою на меморіалі жертвам Голокосту

У Харківській області троє підлітків зняли провокаційне фото на меморіалі у Дробицькому яру, де публічно продемонстрували символіку нацистського режиму. Про це повідомляє поліція Харківщини. 23 квітня у месенджері Telegram з’явився допис із фотографією, на якій троє невідомих на місці пам’яті жертвам Голокосту позують з нацистськими жестами. Меморіал у Дробицькому яру — одне з ключових місць […]

На основі основних положень затвердженого комітетом законопроєкту про мобілізацію, нардеп Гончаренко висвітлює ключові пункти, які ввійшли до другого читання. У цьому законопроєкті передбачено обмеження консульських послуг для чоловіків віком від 18 до 60 років без наявності військово-облікових документів. Також утримані обмеження на керування транспортними засобами для осіб, які отримали 2-3 групу інвалідності після 24 лютого 2022 року (за винятком військовослужбовців), і вони зобов’язані пройти повторний медичний огляд для визначення придатності до служби. Ті, хто визнані обмежено придатними, також повинні пройти повторний медичний огляд протягом 12 місяців.

Повною мірою розглянуті нововведення для військових, включаючи право на демобілізацію для інвалідів, демобілізацію у зв’язку зі звільненням із полону, та компенсацію за кредитними угодами. Додатково, запропоновано виплачувати щомісячну винагороду для військовослужбовців у різних ситуаціях, включаючи участь у бойових діях.

Законопроєкт також передбачає перевірку військового квитка на кордоні при в’їзді та виїзді з країни для всіх чоловіків віком від 18 до 60 років. Комітетом також визначено, що обов’язкове носіння військового квитка стане вимогою, яку потрібно буде виконувати за вимогою поліції, працівників ТЦК та прикордонників. Відсутність військового квитка може призвести до відмови в перетині кордону чи навіть затримання особи для уточнення даних в ТЦК.

Законопроєкт також враховує певні виключення з військової служби для осіб, які доглядають за інвалідами першого та другого ступенів споріднення, забезпечуючи їм звільнення від військових обов’язків.

У новому законопроєкті про мобілізацію, затвердженому комітетом, передбачено важливі зміни та вимоги, які стосуються всіх чоловіків віком від 18 до 60 років. Зокрема, членам сім’ї другого ступеня споріднення надається можливість звільнення від військової служби у випадках, коли вони доглядають за інвалідами першого або другого ступеня споріднення, при умові, що вони єдині члени сім’ї або мають фізичну неспроможність, яка підтверджена висновком Лікувально-консультаційної комісії.

Додатково, наголошено на обов’язковості носіння військового квитка для усіх чоловіків віком від 18 до 60 років, щоб отримати консульські послуги за кордоном. Це стане важливим елементом для отримання консульської допомоги та будь-яких інших послуг за кордоном.

Одним із принципових аспектів нова версія законопроєкту передбачає обмеження права на виїзд за кордон для молодих громадян, які виїхали з України до досягнення 18-річного віку. Такі особи будуть зобов’язані повернутися на батьківщину та пройти облік у Територіальних військових комісаріатах, щоб мати змогу отримувати українські документи та послуги за кордоном.

У законопроєкті також закріплено можливість для народних депутатів бронювати звільнення від армійських обов’язків для двох своїх помічників. Це стане важливою перевагою для деяких громадян, що мають політичні зв’язки.

Важливо відзначити, що реєстрація електронного кабінету військовозобов’язаного залишається добровільною, але всі військовозобов’язані, які ще не уточнили свої дані в Територіальних військових комісаріатах, зобов’язані зробити це протягом 60 днів після надходження відповідного указу Президента.

Також в законопроєкті передбачено можливість оновлення даних протягом 60 днів після набуття законом чинності. Це важливий крок для забезпечення актуальності інформації про військовозобов’язаних у системі.

Затверджений законопроєкт про мобілізацію має велике значення для українського суспільства та військових сил.Нові положення закону передбачають обов’язковість носіння військового квитка для чоловіків віком від 18 до 60 років як на території країни, так і за її межами.Введено обмеження консульських послуг за кордоном для осіб без військово-облікових документів.Законопроєкт також передбачає низку положень, спрямованих на забезпечення соціального захисту військовослужбовців, зокрема щодо демобілізації та компенсації за кредитами.Указом Президента України передбачено обов’язок військовозобов’язаних оновлювати свої дані у Територіальних військових комісаріатах протягом певного строку.Парламент планує швидке введення закону у дію, що вимагатиме активної участі військовозобов’язаних у процесі оновлення своїх даних.Ці висновки вказують на важливість та актуальність нового законопроєкту, спрямованого на зміцнення обороноздатності країни та забезпечення соціального захисту військовослужбовців.

Останні новини