Неділя, 27 Липня, 2025

Боксер Олександр Усик розкритикував окремі рядки державного гімну

Важливі новини

Суперечка між військовими закінчилась трагедією: що вирішив суд

У Чемеровецькому районному суді Хмельницької області винесли вирок прикордоннику з Черкащини, який у стані алкогольного сп’яніння смертельно поранив ножем іншого військовослужбовця. Про це йдеться у вироку у справі №687/1370/24. Наприкінці вересня 2024 року на території одного з тимчасових місць розташування прикордонного підрозділу у Хмельницькій області між двома військовими виникла сварка. За даними слідства, обидва перебували […]

Можливе переходження до євро: майбутнє валютної системи України

Національний банк України активно розглядає можливість зміни основної валюти курсової прив’язки, замінюючи долар на євро, через зростаючу роль євро в розрахунках у країні. Рада оверсайту індикаторів грошового та валютного ринків НБУ провела перший періодичний огляд індикаторів валютного ринку. Згідно з отриманими даними, долар США залишається основною курсоутворюючою валютою, проте частка угод в євро постійно зростає, зокрема в операціях банків з клієнтами, досягаючи практично 50%. Експерти вбачають, що подальше збільшення цієї тенденції може призвести до переходу до євро як основної валюти курсової прив’язки. Тим не менш, члени Ради відзначають, що учасники ринку вже відчувають потребу у розрахунках курсу гривні до євро. З урахуванням цих факторів, Національний банк розглядає можливість переходу до єдиного (щоденного) переліку валют для встановлення офіційного курсу гривні та надання додаткової інформації щодо курсу гривні до євро.

Висновок з цієї статті полягає в тому, що Національний банк України активно розглядає можливість переходу до євро як основної валюти курсової прив'язки, замінюючи долар США. Частка угод в євро постійно зростає, наближаючись до 50%, що може призвести до подальшого збільшення цієї тенденції. Учасники ринку вже відчувають потребу у розрахунках курсу гривні до євро. У зв'язку з цим, Національний банк розглядає можливість встановлення єдиного переліку валют для визначення офіційного курсу гривні та надання додаткової інформації про курс гривні до євро.

Засуджені жінки хочуть мобілізуватися в ЗСУ

В Україні після ухвалення закону про мобілізацію засуджених понад 5 тисяч ув’язнених вже подали документи, щоб стати частиною Сил оборони. Цей підхід суттєво відрізняється від примусової мобілізації в Росії та базується на добровільності. Як це працює? За словами голови партії “Слуга народу” Олени Шуляк, мобілізація ув’язнених в Україні передбачає кілька важливих етапів: Добровільна згода з […]

The post Засуджені жінки хочуть мобілізуватися в ЗСУ first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Після довгої паузи репер Потап і Каменських показалися разом

Українська співачка Настя Каменських та її чоловік, продюсер і репер Потап (Олексій Потапенко), вперше за довгий час з’явилися разом на світлинах. Подружжя сфотографували в Барселоні у компанії блогера Яна Гордієнка, який опублікував серію кадрів у своєму Instagram. Серед інших фото в добірці опинився і знімок із російським журналістом Юрієм Дудем. Така компанія викликала хвилю обурення […]

Дефіцит кадрів в Україні змушує роботодавців підвищувати заробітню плату

У нещодавньому інтерв'ю виданню Forbes Ukraine, Голова Національного банку України Андрій Пишний наголосив на ключовій ролі валютного курсу як інструменту економічної стабілізації. Він підкреслив, що відповідальність за підтримку стабільності курсу, а також цінової та фінансової стабільності, покладено на НБУ відповідно до Конституції України.

Національний банк у своєму макроекономічному та моніторному огляді зазначив, що з огляду на інфляційні процеси темпи зростання реальних зарплат сповільнилися. Це означає, що хоча номінальні зарплати можуть збільшуватися, реальна купівельна спроможність працівників може не покращуватися.

Згідно з опитуванням Advanter, у серпні 2024 року компанії в Україні були укомплектовані в середньому на 71%. Однак ситуація не покращувалася з травня, і ось які дані були отримані:

Згідно з прогнозами Міжнародної організації праці, протягом наступних 10 років дефіцит на ринку праці України становитиме 8,6 мільйона осіб. Однак Міністерство економіки оцінює цю цифру нижчою – 4,5 мільйона осіб. Сьогодні в Україні офіційно працевлаштовані близько 10,5 мільйона осіб.

Абсолютний чемпіон світу з боксу у надважкій вазі Олександр Усик знову опинився у центрі уваги — цього разу не через бої, а через слова про головний державний символ. У нещодавньому інтерв’ю для Mail Sport Boxing, що вийшло на YouTube-каналі 25 липня, Усик зізнався, що не всі фрази в українському гімні йому подобаються.

«Я б змінив деякі фрази в гімні України. Кажу правду про це, тому що мені не подобаються деякі фрази», — заявив боксер під час розмови з журналістами в Іспанії.

Які саме рядки викликають сумнів у Усика — він не уточнив. Але додав, що гімн України, попри все, викликає у нього сильні емоції та слугує потужним джерелом мотивації.

«Це завжди по-особливому для мене, тому що це гімн моєї країни, яку я представляю, де я народився та живу», — пояснив спортсмен.

У тій самій розмові Усик розповів і про своє перше татуювання. За словами боксера, він зробив його як своєрідний протест проти батька. Про цей вчинок тепер спортсмен шкодує. Як розповів Усик, його тато і мама були вражені та засмучені появою татуювання.

«Я був молодим і зробив це назло. Тепер думаю, що краще було б цього не робити», — додав чемпіон.

Таким чином, відверта розмова з Усиком торкнулася не лише спортивних тем, а й глибоко особистих поглядів. Його слова про гімн уже викликали обговорення у соцмережах, а спогади про юнацький протест лише підкреслили суперечливий образ чемпіона.

Останні новини