Четвер, 29 Травня, 2025

У чиновниці КМДА провели обшук через підозру в корупції

Важливі новини

Суд допоміг меру Павлограда збільшити пенсію утричі

Міський голова Павлограда Анатолій Вершина домігся значного зростання своєї пенсії під час війни. Якщо у 2021 році він отримував 78,4 тис. грн, то у 2024-му вже 263,5 тис. грн – утричі більше. Одночасно його дружина Валентина Вершина придбала нерухомість у курортному Трускавці. Таке різке зростання виплат стало можливим завдяки судовим позовам мера проти Пенсійного фонду. […]

The post Суд допоміг меру Павлограда збільшити пенсію утричі first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

ДБР викрило схему переправлення ухилянтів за кордон на Одещині

Працівники Державного бюро розслідувань (ДБР) спільно з СБУ та Держприкордонслужбою завершили розслідування справи щодо поліцейського, який організував нелегальний канал переправлення чоловіків призовного віку через кордон. Обвинувальний акт вже передано до суду, і тепер зловмисник чекатиме на рішення Феміди. За даними слідства, правоохоронець активно шукав осіб, які хотіли уникнути мобілізації, та пропонував їм нелегальний виїзд до […]

The post ДБР викрило схему переправлення ухилянтів за кордон на Одещині first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

ДБР розслідує незаконний виїзд Геннадія Боголюбова за підробленими документами

Державне бюро розслідувань України (ДБР) розпочало розслідування щодо можливого незаконного виїзду з країни Геннадія Боголюбова, відомого бізнесмена та колишнього співвласника "Приватбанку". За попередніми даними, виїзд міг бути здійснений з використанням підроблених документів.

За звітами джерел в правоохоронних органах, розпочато кримінальне провадження через сприяння у незаконному перетині державного кордону. Наразі затримано одного прикордонника, який надав допомогу Боголюбову покинути Україну з використанням підробленого документа, і встановлюється повне коло осіб, причетних до цього інциденту.

Пресслужба ДБР офіційно не коментує поточну ситуацію.

Нагадаємо, що Боголюбов виїхав з України в ніч на 24 червня поїздом Київ – Хельм, користуючись підробленими документами. Причиною його втечі вказано підготовку Бюро економічної безпеки до оголошення підозри у справі “Приватбанку”.

Українські топчиновники відвідували Росію у 2014 – 2019 роках: документи ФСБ

Верховна Рада України зробила значний крок у напрямку вдосконалення військового законодавства, ухваливши в першому читанні законопроєкт, який стосується питань самовільного залишення військових частин та дезертирства в умовах дії воєнного стану. Цей документ спрямований на внесення змін до чинного законодавства з метою пом'якшення наслідків для військовослужбовців, які приймають рішення повернутися до виконання своїх обов'язків.

Хоча ці дані не були офіційно підтверджені урядом України, вони породжують нові питання щодо можливої ​​взаємодії українських посадовців з Росією після анексії Криму та початку війни на Донбасі.

У них згадують міністра цифрової трансформації Михайла Федорова, ексгенпрокурора Андрія Костіна, ексзаступника голови ОП Андрія Смирнова і колишнього заступника міністра інфраструктури Юрія Васькова.

У всіх останні візити датовані 2019 роком, коли за підсумками виборів вони отримали посади.

Стверджується, що Смирнов, підозрюваний НАБУ в незаконному збагаченні, з 2014 по 2019 рік 22 рази відвідував РФ.

Нещодавно звільнений генпрокурор Костін – 11 разів, Федоров – 12 разів. Обидва – незадовго до президентських виборів у 2019 році. Васьков – 19 разів.

Україна в умовах безробіття: 8 мільйонів громадян не працюють і не шукають роботу

Ключові елементи ефективної системи реагування на стихійні лиха:

Про це під час виступу на Київському міжнародному економічному форумі повідомила заступник міністра економіки Тетяна Бережна.

За її словами, серед непрацюючих є люди з інвалідністю та ветерани, які «не знайшли себе на ринку праці», а також жінки, які не можуть поєднувати «виконання сімейних та робочих обов’язків».

Заступник міністра наголосила, що держава має спрямовувати зусилля на те, щоб повернути цих людей на ринок праці, оскільки дефіцит працівників в економіці становить 4,5 млн осіб.

Голосіївський районний суд Києва дозволив обшук у кабінеті директорки Департаменту охорони культурної спадщини КМДА Марини Соловйової. Слідчі дії пов’язані з попередніми підозрами у вчиненні нею одразу двох кримінальних злочинів — службового підроблення (ст. 366 ККУ) та незаконного переправлення осіб через державний кордон України (ст. 332 ККУ).

За інформацією наших джерел, слідство розглядає версію про можливу участь Соловйової у схемі, яка передбачала підроблення документів для сприяння виїзду за кордон окремих осіб, можливо — під виглядом фахівців з охорони спадщини чи науковців.

Сама чиновниця заявила про «політичне переслідування» і назвала справу сфабрикованою. У соцмережах вона вже коментує ситуацію як спробу тиску на себе та спробу дискредитації.

Проте ця риторика виглядає передбачувано: практично кожен чиновник КМДА, що потрапляє під слідство, одразу говорить про політичний тиск. Це стало майже стандартною стратегією захисту для підозрюваних у корупції в столичній владі.

Нагадаємо, що раніше ми писали про те, що Марина Соловйова замість відрядження відпочивала в Іспанії.

Останні новини