Вівторок, 22 Липня, 2025

Ведучий Комаров пояснив причину розлучення з дружиною

Важливі новини

Розкрито незаконний дохід від майна аеропорту Одеса на суму 2,5 мільярда: результати розслідування НАБУ

Співробітники Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) завершили довгострокове розслідування справи про заволодіння майном аеропорту "Одеса". За результатами досліджень встановлено, що частина майна аеропорту була придбана за 118 мільйонів гривень, а після цього особи, залучені до схеми, отримували незаконний прибуток протягом 10 років, із 2012 по 2022 рік, на суму 2,5 мільярда гривень. Розслідування тривало протягом кількох років, під час яких всі підозри було переглянуто. Про це повідомила прес-служба НАБУ.

Згідно з відомостями, справа почалася у 2011 році, коли двоє підприємців з Одеси налагодили схему заволодіння майном аеропорту, що на той момент проходив реконструкцію перед чемпіонатом Євро-2012. У рамках цієї схеми вони здійснили захоплення старого терміналу та 2488 одиниць майна аеропорту, а також отримали 75% прав на міжнародний аеропорт “Одеса” та приміщення нового терміналу. Протягом наступних років ці особи отримували незаконний дохід від використання цих активів. Протягом 10 років сума незаконного збагачення досягла понад 2,5 мільярда гривень.

Нагадаємо, що в серпні 2023 року НАБУ та САП оголосили про підозру у цій справі п’ятьом особам. Ця корупційна справа виникла ще за часів президентства Віктора Януковича, коли Україна активно готувалася до Євро-2012. Величезні кошти спрямовувалися на модернізацію та реконструкцію інфраструктури, і Одеса не стала винятком. Очевидно, що втілити такий амбіційний план без відповідного впливу влади було неможливо. Міські депутати Одеси того часу дали згоду на створення компанії, яка, заявлялося, мала інвестувати у розвиток аеропорту. Результатом цього було те, що злочинна група фактично отримала контроль над аеродромом. Прес-служба НАБУ у серпні 2023 року наголосила, що передача майна аеропорту для спільного використання не вважалася приватизацією через його загальнодержавне значення у забезпеченні прикордонного та митного контролю. Понад 535 одиниць основних засобів із 2488 переданих аеродромними об’єктами, які гарантували безпеку польотів, не підлягали відчуженню в принципі.

Крім того, згідно з угодою, "інвестори" мали внести статутний капітал у розмірі 355 мільйонів гривень, збудувати новий термінал та злітно-посадкову смугу. Однак більшість цих коштів через дії учасників схеми була заблокована банком як застава і не могла бути використана. Новий термінал був зведений за кредит, взятий під заставу майнового комплексу аеропорту, а злітно-посадкову смугу не почали будувати взагалі. Підозру в організації цієї схеми одеським бізнесменам, колишньому меру Одеси (імовірно, Олексію Костусєву, який зараз у розшуку), його заступнику та директору фіктивного підприємства повідомили. Таким чином, фінансові зобов'язання перед аеропортом залишилися невиконаними, а зловживання та корупційні дії стали причиною величезних збитків для державного підприємства та загрози безпеці пасажирів.

У результаті проведеного розслідування стосовно схеми заволодіння майном аеропорту "Одеса" встановлено серйозні порушення та корупційні дії, які призвели до величезних збитків для державного підприємства. "Інвестори", замість внесення статутного капіталу та будівництва необхідної інфраструктури, втягнули аеропорт у схеми, що призвели до втрати фінансових ресурсів та порушень безпеки. Підозра в організації цих дій призвела до пошуку колишнього мера Одеси, а також інших осіб, які стояли за цією схемою. Цей випадок є ще одним прикладом необхідності ефективного протидії корупції та зміцнення правової системи в Україні для забезпечення чесного та прозорого управління державними ресурсами.

Україна втрачає стратегічну сировину через експорт

Різке зростання експорту брухту чорних металів з України у 2024 році, який зріс на 60% порівняно з минулим роком і досяг 293,2 тис. тонн, викликало серйозну стурбованість серед вітчизняних металургів. Масове вивезення критично важливої сировини ставить під загрозу стабільність роботи металургійної галузі, яка є стратегічною для української економіки. Подібне зростання експорту Україна вже пережила у […]

The post Україна втрачає стратегічну сировину через експорт first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Суд зобов’язав НАБУ відкрити справу проти ексміністра Ткаченка

Солом’янський районний суд Києва зобов’язав Національне антикорупційне бюро України відкрити кримінальне провадження проти колишнього міністра культури Олександра Ткаченка. Відповідна ухвала стала результатом скарги адвоката Києво-Печерської лаври, яку очолює митрополит УПЦ МП Павло (Лебідь). Позивачі вимагають розслідувати нібито нецільове використання бюджетних коштів у розмірі 1,9 млн гривень, а також неекономне витрачання ще 29,5 млн гривень. У […]

Ще одна українська страва стала об’єктом культурної спадщини

Хоча абсолютна більшість українців залишається непохитною у питанні збереження територіальної цілісності держави, з'являються ознаки того, що частина суспільства починає розглядати можливість дипломатичного врегулювання як один із потенційних шляхів вирішення конфлікту.

Така традиція побутує в селах Руда, Гніздичів, Облазниця, Лівчиці, Ганівці, Покрівці та містах Стрий, Жидачів, Журавно, Ходорів Стрийського району Львівської області. Подібні страви готують і в інших частинах України, але вони мають свої особливості.

Для приготування страви потрібні свіжі продукти: капуста, пшоно, цибуля, олія, молоко, сметана, гриби та м’ясо. Хоча уніфікованого рецепта не існує, технологія приготування має спільні риси. Квашену капусту відварюють до напівготовності, зливають воду. Потім додають молоко й доводять до кипіння. Далі додають промиті зерна пшона і варять до готовності.

Далі у сковороді розтоплюють масло, дрібно нарізають цибулю та додають до масла. Коли цибуля стає прозорою, до неї додають домашню сметану та помішуючи тушкують протягом 5 хвилин. Потім це додають до капусти та вимішують. Якщо капуста надто густа, можна долити ще трохи молока. Деякі господині, після зняття страви з вогню, кладуть зверху гілочки вишні або смородини і залишають на деякий час, щоб страва просочилася ароматом. Окремо готують шкварки, грибну підливку і з ними подають засипану капусту.

Найсмачніша, найзапашніша «засипана капуста» та, яка готується у печі, чи брайтурі. Секрети смачної засипаної капусти – це якісні продукти та правильна варка, а також варто дати страві настоятися після приготування, щоб смаки краще поєдналися. Культура споживання засипаної капусти це не тільки спосіб харчування, це спосіб життя. Страву готували і на весілля, і на похорон, і в будні, і на свята.

За переказами «Засипана капуста» була улюбленою стравою Івана Франка, а також її любили гетьман Іван Виговський, митрополит Андрей Шептицький, Іван Нечуй-Левицький, Михайло Коцюбинський, Ольга Бачинська. До вподоби вона була й Соломії Крушельницькій.

На Хмельниччині рецидивіста засудили за крадіжку велосипеда

У Хмельницькій області рецидивіст отримав сім років позбавлення волі за крадіжку велосипеда. Як повідомила обласна прокуратура, злочин було вчинено повторно, і це вже сьоме засудження чоловіка. Інцидент стався у березні 2025 року поблизу одного з магазинів у Хмельницькій громаді. Місцевий мешканець залишив свій велосипед біля торгового закладу, а коли вийшов — побачив, як невідомий намагається […]

Відомий телеведучий програми “Світ навиворіт” Дмитро Комаров вперше офіційно підтвердив розлучення з дружиною, моделлю та журналісткою Олександрою Кучеренко. Після п’яти років шлюбу пара вирішила мирно розійтися, не виносячи деталей особистого життя на загал.

Комаров пояснив, що не планував коментувати ситуацію, але через численні чутки вирішив прояснити інформацію. За його словами, вони подали спільну заяву на розлучення через РАЦС, а не через суд, як стверджували деякі джерела.

“Реальність: ми подали спільну заяву про розірвання шлюбу через РАЦС і розлучаємося мирно і цивілізовано. Емоційний же судовий позов залишився без розгляду”, – написав ведучий у своєму Instagram.

Він наголосив, що їхнє рішення не пов’язане зі зрадами, обманом чи іншими скандальними причинами. Навпаки, вони розлучилися із взаємною повагою і залишаються друзями.

“Все, що було в нашому спільному житті, залишається тільки між нами. Нам не вдалося зберегти сім’ю, але ми продовжуємо спілкування та підтримуємо людські стосунки”, – підкреслив Комаров.

Також ведучий поділився думками про стосунки, закликавши пари уважно ставитися до перших ознак непорозуміння та не доводити ситуацію до розлучення.

“Розлучення – це погано. Бережіть свої сім’ї та почуття”, – резюмував він.

Розлучення Комарова стало несподіванкою для багатьох фанатів, адже пара завжди здавалася гармонійною і не демонструвала проблем у шлюбі.

The post Ведучий Комаров пояснив причину розлучення з дружиною first appeared on НЕНЬКА ІНФО.

Останні новини